Photoshop CS3 nie obsługuje obrazów

Witam mam program Photoshop i kiedy chcę otworzyć zdjęcie jpg lub gif wyskakuje że polecenie jest nieprawidłowe bo bie jest to fotmat photoshopa. Proszę o pomoc

Spróbuj przeinstalować

czytałem już duzo inny problemów z tym szopem …

polecam powrócić do wcześniejszej wersji np CS

Szanowny czarek23. Zastanów się o czym piszesz. Ktoś kupuje program za bądź co bądź kilka tysięcy złotych, a Ty radzisz mu - “wyrzuć go do kosza i zakup nową licencję na starszy produkt” (to oczywiście przenośnia). Takie lekkie żonglowanie wersjami programu przywodzi na myśl tylko jedno…

PS deprim86 - wejdź na stronę Adobe i ściągnij uaktualnienia do swojej wersji Photoshopa. Jeśli to nie pomoże, skontaktuj się z działem obsługi klienta.

Pozdrawiam.

wiesz jak ktoś kupuje tylko coś bo jest nowe i interesuje go numerologia i nie przeczytał ani grama o tym produkcie - to sorry.

a poza tym sorki (nie obrażając nikogo) nie sądzę żeby studenta było stać na taki program … więc dlatego polecam przesiadkę

Mam PS cs3 i najmniejszego problemu z obrazami (wręcz przeciwnie) :stuck_out_tongue: , więc moim zdaniem rada Czarka23, nie ma najmniejszego sensu. Propozycja xyzpoland jest dużo bardiej sensowna. Według mnie problem leży w instalce. W biorze obsługi napewno pomogą :slight_smile:

A doinstalowywałeś spolszczenie? Bo często tak się dzieje że jak instalujesz spolszczenie to później niektóre opcje ci nie działają…