Photoshop cs3 pl nie działa

Witam jestem w posiadaniu shopa i nie chce sie zainstalowac mianowicie otwiera sie okno instalacji potem 2 razy klik i tak jakby zawisł kom ale kom działa a program nie odpowiada i tyle .Sćiągałem rózne triale i wszystkie wersje pl sa do bani wersje ang działaja a raczej instaluja sie dalej jest na to jakies wytłumaczenie ?

Spróbuj zainstalować w trybie awaryjnym.

Na jakim systemie próbujesz instalować ? To chyba znaczenia nie ma, bo jak napisałeś, wersja anglojęzyczna instaluje się poprawnie.

sytem to XP prof SP2 w awaryjnym nie robiłem bo to trochę dziwne ang działa a polskie nie , gdzies tam wyczytałem że Adobe.Dreamweaver.CS3. może kolidować więc go usunąłem i dalej to samo kurde CS2 działa normalnie wszystko ok a tu masz babo placek a shop to moje zycie :frowning:

Czyli jest jeszcze rozwiązanie, nie wiadomo czy poskutkuje, ale w większości przypadków działa.

Usuń resztki po Dreamweaverze CS3 (czyli jego główny folder i wszystko to, co znajdzie wyszukiwarka w systemie).

Przeczyść rejestr, np. CCleanerem.

Możesz to zrobić również z Photoshopem…

Po tych operacjach zainstaluje samego Photoshopa, na czysto.

Swoją drogą, to dziwne, że oba produkty Adobe z serii CS3 kolidują ze sobą. :-s

tak też zrobiłem tylko nie robiłem tego tym programem , mam zła przeszłośc z tego typu programami bo kiedys tak pousuwałem sterowniki i programy ze robiłem nowy system, ale cóz i tak jestem gotowy na reinstalke to sprubuje co mi zalezy .Dla mnie tez to jest dziwne ale taki przypadek gdzies na jakims forum wyczytałem wczoraj nawet nie pamietam gdzie tylko koleś tam opisywał że miał dream polsą wersje tez a ja miałem ang ale to i tak nic nie dało.JAk się z tym uporam to dam znać najpózniej to bedzie w sobote wieczorem .

Wcale nie musi tak być.

Wystarczy, że wejdziesz w CCleanerze do opcji Problemy , przeskanujesz i wyczyścić.

Nie powinno się nic stać, mam zaufanie do tego programu.

Witam ponownie , wiec tak jak pisalem mam nowy system i… shopik działa jest OK był pierwszym programem po sterownikach który zainstalowałem .

DZieki za pomoc :slight_smile: