Photoshop CS3 - versioncue.dll

Witam. Zazwyczaj zwracam prośbę o pomoc dopiero wtedy kiedy nawet google zawodzi ;). Otóż przy otwieraniu Photoshopa CS3 wszystko jest jak najbardziej w porządku, kiedy jednak chce otworzyc jakiś projekt, bądź stworzyć nowy to wyskakuje komunikat o brakującym pliku versioncue.dll. Poczytałem trochę o tym, ściągłem nawet updater ze strony Adobe mający naprawić problem, ale wywalił komunikatem, że nie umie znaleźć programu - może dlatego, że działam na trialowej wersji? Grzebanie w opcjach Photoshpa też nic nie daje. Postanowiłem go usunąć, aby ponownie zainstalować - wchodze w Panel Sterowania itd, zaznaczam Photoshopa CS3, daje usuń i nic. Nic się nie otwiera. Wpadłem na pomysł, aby zainstalować go z pliku setup.exe. Wtedy jednak wyskakuje komunikat, że można na raz mieć tylko jedną instalację produktu Adobe (czyli jedna tak jakby działa w tle - jednak nic w procesach, ani w usługach nie działa). Uruchomiłem ponownie kompa, wchodzę w setup.exe i nadal to samo… Zna ktoś jakieś rozwiązanie?