Photoshop nie chce się włączyć

Mam problem z odpaleniem photoshop’a jest ekran początkowy… ładuje się i następnie się wyłącza. Zainstalowałem PS 2020 i dalej nie działa. Wcześniej miałem PS 2018 wszystko działało do pewnego momentu. Pewnego dnia po prostu przestał działać i włączając go kręciło się “kółeczko” i nic się nie działo.

Macie jakieś pomysły?
Z góry dziękuję za pomoc :wink:

Zastosuj kombinację klawiszy Alt+Control+Shift podczas uruchamiania Photoshopa

Niestety nic nie pomaga. Okno PS się otwiera i od razu zamyka.

Wypróbuj odpowiedź Lucass3d oraz inne z tego wątku.

Teraz pojawia się coś takiego i się nagle wyłącza… może to wina pamięci ram? Przydzielenia do programu?

Trudno mi powiedzieć. Spróbuj zrobić to co opisali pozostali użytkownicy z linka, który podałem.
Znalazłem jeszcze taki film https://www.youtube.com/watch?v=fCZ0iHhy8ag

Pomijając że przez 7 miesięcy nie rozwiązałeś problemu co jest dla mnie swego rodzaju fenomenem to czemu nie napiszesz do supportu? Co jak co, ale adobe akurat ma całkiem dobry i sprawny support. Jestem pewny, że rozwiązaliby to od ręki bez czekania 7 miesięcy.
Swoją drogą jeśli zapłaciłeś abonament na rok z góry, a nie płacisz co miesiąc to mi osobiście szkoda byłoby tej kasy z tego okresu czasu i dawno bym odezwał się do supportu, w końcu za coś się płaci.

Już wszystko działa. Dzięki za pomoc.

Ten film pomógł. Dzięki!

@Fizyda program używam do celów hobbistycznych więc nie jest mi potrzebny. Korzystając z wolnej chwili wziąłem się za jego naprawę.

u mnie to nie zadziałało :frowning:
Musiałam zainstalować ACC i teraz działa


o dziwo PS na stacjonarnym kompie działa bez zarzutu, i na lapie z win7, tylko na lapie z win10 problem występował.