Photoshop nie czyta PNG i GIF :[

Witam posiadam Photoshopa CS2. Mam z nim pewien problem, ponieważ nie czyta mi plików PNG i GIF :frowning:

Wie ktoś może, czy da się to jakoś ustawić, czy coś , aby wszystko było OK ??

Jak to nieczyta?? Jakieś błędy itp??

Spróbuj go przeinstalować.

OK spróbuję…

Błędów żadnych … wiem co źle zrobiłem … chyba nie poprzestawiałem jakie ma pliki czytać przy instalacji :slight_smile:

Proponuję zacząć od najprostszych rzeczy - zakładam, że Photoshop nie był aktualizowany - pobierz aktualizacje dla posiadanej wersji z poniższej strony:

http://www.adobe.com/support/downloads/ … rm=Windows

PS Wyświetla się jakiś komunikat?

PS2 Wraz z oprogramowaniem zakupiłeś (aś) także prawo do uzyskania pomocy technicznej - proponuję zadzwonić, a wykwalifikowani pracownicy obsługi technicznej z pewnością udzielą Tobie niezbędnych wskazówek.

Pozdrawiam.

Przecież nie musisz tego ustawiać podczas instalacji. Otwierasz AP, Plik otwórz, wybierasz format, znajdujesz lokalizację pliku i go otwierasz.

Albo na beszczela wrzucasz plik do programu, przeciągasz i puszczasz w oknie PSa. Alternatywa, kopiujesz plik np w InfranView, nowy plik (ctrl + n) powinien się automatycznie utworzyć plik wielkości obrazka w clipboardzie i wklejasz go przy pomocy ctrl + v.

To nawet dobre rozwiązanie bo z Gifami PS nie chce zbyt wiele robić po bezpośrednim wczytaniu.