Chciałem pokazać wam mojego tutka, bardzo prostego mimo że wydaje sie być trudny tekst skopjuje z innego forum bo nie chce mi sie znów pisać. Licze na komentarze i pokażcie też swoje prace. Tutek napisałem wcześniej tutaj ale różni się tylko tym że ma inny wstęp. I w żadnym nie zamiwściłem obrazków postępowania.
…
Krok 1:
Tworzymy nową warstwę 400 x 150 z białym tłem.
Krok 2:
Otwieramy render, Duplikujemy go raz i ustawiamy nad kopią. Klikamy w warstwach na oko obok orginalnego Rendera.
Krok 3:
Kopie duplikujemu kilka razy i zakrywamy kopiami białe tło.
Krok 4:
Na każdą kopie klikamy “Shift”, a następnie klikamy na kopie która jest na “wierzchu” i wciskamy pare razy skrót “ctrl+e” tak by złączyły nam się kopie. Gdy już je złączyliście to klikacie " Filtr>Rozmycie>Poruszenie" z ustawieniami " Angle: 50 Distance: 90"
Krok 5:
Duplikujecie warstwę i dajecie " Filtr>Zniekształć>Wirówka ( nie wiem jak po angielsku ) z ustawieniami " Angle: 95". A całą warstwe dajecie na “nakładkę”.
Krok 6:
Robimy nową warstwe “Ctrl+Shift+N”
i dajecie pokolei Filtr>Rendering>Chmury
Pikslowanie>Mozaika Rozmiar Komórki dajemy 10
Stylizacja>Żarzące się krawędzie ustwiamy Szerokość krawędzi na 2, Jasność krawędzi na 7, Gładkość na 1
Filtr>Rendering>Chmury różnicowe
Filtr>Artystyczne>Pasteryzacja brzegów
A warstwe ustawiacie jako “Nakładka”
Krok 7: (Ostatni)
Dodajecie napis.
Tworzycie nową warstwe. Zaznaczacie całą warstwę “ctrl+a” i idziecie w Edit>Stroke z takimi opcjami:
Kolor obrysu: #000000 (czarny)
Wielkość obrysu: 3 pix.
Miejsce obrysu: Wewnątrz.
I teraz tą warstwe dajecie na nakładka.
Koniec licze na to, że pokażecie swoje prace.
Mój efekt jaki uzyskałem: (ten drugi trochu różowiutki ele jak na tło użyjecie innego rendera o innej kolorystyce to może wyjść ciekawy efekt)