Photoshop z Anglii - a użytek komercyjny w Polsce

Witam,

Mam możliwość zakupu używanego Adobe photoshopa cs3 z Anglii (po kosztach :slight_smile: )

I zastanawiam się czy będę mógł go używać legalnie w firmie w Polsce… Czytałem po forach o sprawdzeniu ze USA - sprawa dyskysyjna…

Ale czy photoshopem z Anglii nie będę miał problemów?

Bardzo proszę o pomoc…

Ja nie widze problemu jeśli jest to wersja Box i ma zapisek do użytku komercyjnego no to nie ma znaczenia gdzie kupione jest , co innego jak by to oem był i wersja dla np.dla studentów jeśli są takie :slight_smile:

Tak, jest to wersja box. W przyszłości chciałbym używać go w firmie i nie chciałbym żeby jakaś kontrola się przyczepiła. (nie będę miał żadnej faktury, rachunku itp.)

Zależy mi na jakimś dowiedzie potwierdzającym legalność i możliwość użytku komercyjnego. Zastanawiam się nad spisaniem umowy kupna-sprzedaży ze sprzedającym… ale nie wiem czy to wystarczy :?:

Przedewszystkim bedziesz miał orginalny nośnik z numerem licencji i w programie też jest plik z licencją tak więc za co mieli by się czepiać :slight_smile: a co do rachunku no nie wiem ale jak nie bedziesz tego w koszty walił to nie powinien ci potrzebny być :slight_smile:

za to umowa kupna-sprzedaży o której wspomniałeś to bardzo dobry pomysł, jednoznacznie potwierdza skąd pochodzi oprogramowanie i jak wszedłeś w jego posiadanie i jest idealnym dodatkiem (do oryginalnego nośnika i całej zawartości box’a) potwierdzającym legalność

I tak zrobię, spiszę tą umowę… Tak będzie najprościej - zawszę to jakiś dodatek do całego zestawu jak to wspomniał alex_v :wink:

Dziękuje za odpowiedzi :slight_smile:

Myśle że samo posiadanie wersji Box jest już odpowiednim zabezpieczeniem.