[Photoshop] Zmiana języka, usunięcie tła

(Ace Ventura) #1

Siemka mam Photoshopa 7.0 CE z domyślnym językiem polskim, a ja chciałbym zmienić język na angielski ponieważ większość Tutoriali jest w języku angielskim (chodzi mi o zmianę z Plik-->File itd)

Nie wiedziałęm w jakim dziale to umieścić więc dałem w Grafice. W razie czego proszę moderatorów o przeniesieni tego tematu w odpowiedniejsze miejsce.

Pozdrawiam

(adam9870) #2

Sprawdź ten sposób (wiem, ze jest do nowszej wersji ale...):

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 529#501529

jak jest zły to wątpię aby był jakiś inny dobry :roll:

(Airborn) #3

w CS to jest Edycja -> Preferencje -> ogłone -> język sprawdź jeżeli jest taka opcja to właśnie gdzieś niedaleko zapewne

(Ace Ventura) #4

Airborn Nie mam czegoś takiego, sam wczeniej przed napisaniem tematu szukałem

(P Moor) #5

a przypadkiem przy instalacji nie miałeś opcji wyboru języka?

(Ace Ventura) #6

był wybór języka ale moim zdaniem po instalacji powinno gdzieś być w programie zmiana języka... :frowning:

(Piotrek Płatek) #7

to nie najłatwiej zreinstalować PSa ? Ile to zajmie ? 15 minut ?

(Ace Ventura) #8

Już poradziłem sobię a teraz takie pytanko jeszcze jedno:

Chcę zrobić userbara i tutorialu RSS-a pisze żeby znaleźć obrazek i usunąć z niego tło i tu jest moje pytanie jak to zrobić żeby całe tło zostało usunięte i pozostał tylko obrazek

(system) #9

za pomocą dowolnego narzędzia do zaznaczania zaznacz tło obrazka i DEL naciśnij.

z małej litery! !!

(Ace Ventura) #10

ale zrobić to za pomocą lassa czy czego?? I czy dzięki temu usunie mi tło bardzo dokładnie nie zniekształcając obrazka typu ucięcie kawałka głowy itp

(system) #11

za pomocą lassa może być.

jeśli dokładnie zaznaczysz to nie obetniesz głowy

(Ace Ventura) #12

No dobra ale możesz im powiedzieć jak tak sprytnie usunełeś tło do tego userbara i literki nie są w ogóle zniekształcone tylko wyglądają jak oryginalnie http://83.14.145.2/rafal/paski/redhat.jpg (to jest z twojej stronki)

(system) #13

Magic Wand Toolem to zrobiłem :slight_smile:

tło było jednolite - białe, za pomocą MWT zaznaczyłem je i DEL