Photshop czy tworzenie www-co bardziej opłacalne?

Jak w temacie. Mam zamiar nauczyć się trochę więcej niż tylko obsługa systemu. Co będzie lepszym/przyszłościowym wyborem ? Nauczyć się photoshopa czy lepszym wyborem będzie nauczenie się tworzenia stron internetowych ?

Zależy od zdolności. Ja np obsługuję ps’a, ale grafik ze mnie marny (a marny grafik nic nie zarobi). Więc spróbuj sobie coś porobić, jeśli nie masz do tego predyspozycji to ucz się tworzenia stron, chociaż tutaj jest spora konkurencja :slight_smile:

Trudno odpowiedzieć na twoje pytania nie wiedząc jaka dysponujesz wiedzą ale wygląda na to że niewielką skoro pytanie redagujesz w ten sposób.

Robienie stron internetowych hmm… ale jak: świadomie (przy użycie np Notepada++) znając HTMLa, CSS, PHP, MySQL i jeszcze kilka innych spraw czyli, aby to robienie stron przynosiło jakąś satysfakcję i opłacalność, czy może wystarczy ci obsługa jakiegoś programu który tworzy strony z automatu a ty niewiele musisz umieć.

Uczyłbym się wszystkiego od podstaw. Niewiem jak u mnie ze zdolnościami do grafiki, ale jeśli miałbym to określić na podstawie tego jak rysuje, to u mnie jest to porażka.

W grafice komputerowej raczej ważniejsze jest poczucie estetyki, aniżeli zdolności manualne. O ile nie mówimy o rysowaniu, rzecz jasna.