[PHP] Błąd składniowy, którego nie umiem rozwiązać

Witam, czy ktoś mógłby poprawić ten kod? Męczę się z tym od dłuższego czasu i zależnie od ustawienie cudzysłowów otrzymuję błąd:

Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/xxxxx/public_html/new/rejestracja.php on line 68

albo

Parse error: syntax error, unexpected '>' in /home/xxxxx/public_html/new/rejestracja.php on line 68'

Wie ktoś co zrobiłem źle?

<?php


$tresc ="

| Login: | |
| Adres email: | |
| Hasło: | |
| Powtórz hasło: | |
| Wiek: | |
| Data urodzenia: | “<?php for ($i=1; $i<=31; $i++){echo ‘’ . $i . ‘’;}?>” - “<?php for ($i=1; $i<=12; $i++){echo ‘’ . $i . ‘’;}?>” - “<?php for ($i=2010; $i>=1900; $i=$i-1){echo ‘’ . $i . ‘’;} ?>” |
| Płeć: | MężczyznaKobieta |
| Miasto: | |
| Akceptuję regulamin | |

"; ?> [/code] Linia 68 to:

[code]"<?php for ($i=1; $i<=31; $i++){echo ‘’ . $i . ‘’;}?>" - “<?php for ($i=1; $i<=12; $i++){echo ‘’ . $i . ‘’;}?>” - “<?php for ($i=2010; $i>=1900; $i=$i-1){echo ‘’ . $i . ‘’;} ?>”

Proszę o pomoc!

http://ideone.com/iXTs9u

Nie stwierdzam błędu. Ideone też nie.

Za to

$tresc ="

wygląda dziwnie w kontekście dalszego kodu. Biorąc pod uwagę nawet, że zostałoby to cudem (a nie jest) wpisane do zmiennej, to nawet byś jej nie wyświetlił.

@up Trzabyło sprawdzić cały kod a nie fragment :stuck_out_tongue:

@op Masz <?php wewnątrz <?php

@up nie tylko

$tresc ="

| Login: | |
| Adres email: | |
| Hasło: | |
| Powtórz hasło: | |
| Wiek: | |
| Data urodzenia: | "tu czegoś np. też brakuje<?

Wolałem się podroczyć dając wędkę. Trudno powiedzieć gdzie jest błąd bo jeden generuje następny. Usunięcie zewnętrznego php nie sprawi, że kod będzie działać tak jak chciałby tego autor.

|

Oczywiście, że drobne poprawki tego kodu nie naprawią, wskazałem tylko czego czepia się interpreter.

@op Jeśli dobrze zgaduję co próbowałeś zrobić, to przeanalizuj ten kod: http://ideone.com/iw7ol8 a wnioski wykorzystaj do poprawienia swojego kodu.

PS. Wartości atrybutów w HTML muszą być w cudzysłowach ("), aby w PHP umieścić cudzysłów w tekście umieszczonym w cudzysłowach należy użyć sekwencji " np. "";