PHP - Cannot send session cache limiter

Witam,

Od dłuższego czasu borygam się z tym problemem, szukałem wszelkich sposobów w internecie lecz nic nie pomogło. Stosowałem już ob_start(); przed session_start(); lecz nic nie pomogło. Także zmieniałem kodowanie na UTF-8 bez BOM, także nic.

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/download/domains/6download.pl/public_html/cs1/boost/index.php:20) in /home/download/domains/6download.pl/public_html/cs1/boost/include/logirej.php on line 4

A tutaj proszę kod w, którym tkwi błąd:

<?php

Z błędów wynika, że powyższy plik, jest includowany do jakiegoś innego, który zaczął już pisanie do strumienia wyjścia, a w takim przypadku nie można ustawiać nagłówków. Musisz to zrobić wcześniej, zanim pojawi się jakikolwiek output.

Jestem początkujący więc za bardzo nie wiem co napisałeś ^^ Mógłbyś bardziej objaśnić co muszę zrobić?

Często tak się dzieje, jeśli są dodatkowe znaki końca wiersza w dołączanych plikach. Dlatego zaleca się, żeby plik zawierał wyłącznie PHP i zaczynał się od <?php, ale nie zamykał tego znacznika (jest to całkowicie legalne).

W moim przypadku plik logirej.php czyli ten co podałem w 1 poście jest includowany do tego:

<?php

Tlumaczą Ci przecież że nic nie może “pójść” do przeglądarki zanim dasz session_start(). A ty “wupluwasz” na początku html. session_start() ma być zanim cokolwiek puscisz do przeglądarki.