[PHP]Czy da rade napisac taki skrypt?

Witam!

Mam Takie Pytanie czy istnieje skrypt który dał by rade przesyłać pliki np. z Rapidshare.com na moj serwer Ftp i nawet jeśli plik jest spakowany kompresorem rar i podzielony na party to pod to jeszcze podpięty skrypt unzipa który na koniec by to rozpakowywał i łączył w jedną całośc na moim serwerze ftp? szukam takiego Skryptu no mam problemy ze swoim internetem mam tylko 1gb transferu miesięcznego no niestety takie są limity w iPlus i taki skrypt by mi wiele pomógł

Wydaje mi się ze taki skrypt jest możliwy poprostu pobierał by transfer miesieczny z serwera ftp a nie z mojego neta co wy o tym sądzicie ? a moze ktoś posiada taki skrypt to prosił bym o podanie linku

z Góry dzięki

Na jedno by wyszło bo potem musiałbyś ten plik pobrać na swój komputer :roll:

ale ja nie chce żeby to pobierało na moj komputer tylko zeby szło bezposrednio na ftp i tam rozpakowywało a nie zeby było w pliku rar !!

No dobrze ale jak już będzie wszystko gotowe to co? Przeleci na Twój hdd czy może pójdziesz do firmy hostingowej i ładnie poprosisz o hdd z danymi lol.

Tłumacząc słowa przedmówcy by każdy zrozumiał chodzi o to, że to co chcesz zrobić jest bez sensu oraz jest niewykonalne albo bardzo ciężkie do napisania.

Chodzi mi o to ze mam dobry hosting zagraniczny który ma dużą przestrzeń HDD i potrzebuje taki skrypt żeby przesyłać tam np. Gry Freeware i żeby nie ściągać pliku do siebie na dysk i uploadować na ftp to zeby to bezpośrednio ściągało z rapida na moj ftp i niech sobie tam siedzi mi to jest nie potrzebne na moim dysku. download na ftp no chyba coś takiego da rade zrobić w skrypcie podając dane ftp. co do downloadu to jest na każdym hostingu coś takiego jak ten limit lub brak limitu transferu miesięcznego strony i myślę ze to by dało rade zrobić tylko jestem blady w tych całych językach php itd. i nie wiem jak zacząć i skonczyć zeby ktoś mnie przynajmniej sladowo naprowadził to mysle ze to by wypaliło :slight_smile: skrypt był by bardzo podobny do skryptu http://www.wyslijto.pl/ tylko ze zamiast “moj Email” to wklejał bym link do danego pliku na rapidshare.com a jezeli by by było wiecej niz 2 linki to poprostu takie nowe okienko na link by sie dodawało a zamiast “Email Odbiorców” Nazwa Folderu no i oczywiscie logowanie do konta premium na rapidzie czy na innym hostingu plików . czy teraz mnie rozumiecie ? moze nie jasno pisze bo nie wiem jak to wytłumaczyć dobrze ale teraz podejzewam ze każdy zrozumie

Ps. Zrobiłemw programie Graficznym mniej wiecej wygląd tej strony jak by to miało wyglądać żeby wszyscy zobaczyli o co chodzi i jak ja to widze i w tedy będzie mozna powiedziec czy da rade czy nie ;p

small.php?image=36wzor.jpg

no i oczywiscie w pliku np “inducle.php” Znajdowały by sie dane potrzebne do połączenia z ftp w pliku “style.css” no to każdy wie ze tam by było ustawienia wyglądu storny…

zief, podsumowując to co napisali przedmówcy - szukają problemu tam gdzie go nie ma, albo mają naprawdę marne pojęcie o programowaniu

zaczynasz od wykorzystania CURL aby zalogować się na rapida, do rozpakowywania można użyć np. modułu rar który znajduje się w PECL, jedyne co może być problematyczne moim zdaniem to timeout dla skryptu, ale tutaj wszystko zależy od serwera

Airborn my tu prawie nie mówiliśmy o nie możności tego zaprogramowania (przynajmniej ja :wink: ) ale o tym że nawet jeśli by to zrobił to i tak musi z tego FTP na swój dysk twardy to ściągnąć przez co wykorzysta transfer, więc na jedno wyjdzie :stuck_out_tongue:

Ale po co ja mam to pobierać na swój dysk mi chodzi o to ze jak zrobię stronę z dużym download’em to zeby taki przeciętny kowalski jak sobie w google wpisze nazwę byle jakiej gry to zamiast przenieść go na jakies forum warezowe gdzie bedzie miał np 20linków do pobrania na limitach rapid share to wejdzie na moją strone pobierając jeden plik zamiast tych 20 i bez zadnych limitów, dlatego nie chce mieć w tym udziału swojego internetu bo wtedy mam tylko 1gb transferu miesiecznie to biorąc na przykładzie gre która zajmuje 500mb to ja ją pobieram i wrzucam na swoj ftp i to wszysto co dodam na strone w 1 miesiącu a jezeli poskromił bym taki skrypt który używał by transferu danego planu hostingowego czyli jak ja na swoim hostingu nie mam takich limitów to mogę te gry wrzucać cały czas i wrzucę tego dużo wiecej niz jedna gre na miesiac to chodzi tylko o to a nie o to zebym pobierał co olwiek na swoj dysk

200PLN / miesiąc i mogę Ci uploadować darmowe gry na twój FTP :slight_smile:

Ja moge za 100

a ja nie szukam Uploaderów na tym forum tylko pomocy w naprowadzeniu mnie jak zacząć i co i jak żeby działało :smiley: to nie była oferta pracy;p

Ja nawet za free, pisanie takiego skrótu to beznadziejny pomysł nawet. Może być to nie wykonalne