PHP - Dodawanie komentarzy oraz wysyłanie wiadomości

Witam, mam problem. Chcę zrobić takie coś:

Na mojej stronce będzie tabelka, z której inni użytkownicy będą pisać do mnie wiadomości a ja będę to czytał i jak mi się spodoba to nacisnę OK i automatycznie pojawi się na innej stronce (mojej) i będzie widoczne dla innych. I będzie można dodawać komentarze do tego co kolo napisał. Dałoby się takie coś zrobić?

Proszę o pomoc~!

Trochę wyjaśnię, strona ma być tak jakby redakcją i jak ktoś chce coś napisać to mi wysyła swój pomysł. Na stronie mojadomena.pl/dodaj.php sie to wysylalo do mnie ja to bede mial nie wiem gdzie ale tak ze jak nacisne OK to sie to pojawia na stronie mojadomena.pl/lista.php czy cos

nie wiem jak to wytlumaczyc ale prosze o pomoc!

Jeżeli znasz trochę PHP to nie będzie trudne.

Zrób w bazie tabelę w której będziesz przechowywał te wiadomości (id, od_kogo, tresc, wyswietl). Użytkownik doda wiadomość, zapisz ją do bazy a pole wyświetl ustaw na 0 (po co o tym dalej).

Następnie zrób stronkę (w panelu administracyjnym) w której wyświetlisz wszystkie wiadomości. Dodaj do nich linki ze zmienną get (najprostsze rozwiązanie) w której przekażesz id wiadomości jeżeli jest dobra (będzie to link np wiadomosci.php?ok=11 lub wiadomosci.php?delete=11) - dwa proste linki. Jeżeli wiadomość jest ok to zmieniasz pole wyświetl na 1, jeżeli chcesz ją usunąć to robisz delete z bazy z podanym id.

Następnie na stronce gdzie chcesz wyświetlać wiadomości które są ok robisz proste zapytanie do bazy (SELECT * FROM wiadomosci WHERE wyswietl = 1) i wyświetlasz w formie takiej jak Ci odpowiada.

Dzięki, spróbuję. Mam nadzieję, że zadziała ;] Thx!

EDIT:

Muszę się jeszcze poduczyć z PHP bo prawie nic nie zrozumiałem. Po 20 razie jak przeczytałem zrozumiałem ciutkę xD ale i tak dziękuję