(PHP)E-mail w postaci HTML

Witam napisałem skrypt wysyłania e-miala bezpośrednio ze strony internetowej, ale mam problem ponieważ treść wiadomośći wysyłanych ze stron jest w jednej lini, a chciałbym aby był przenoszony do następnej. I żeby można było pogrubić tekst itp??

Oto kod:

Jak zrobić żeby tekst był przenoszony do następnej lini po np: niku??

P.S: Jestem początkujący w programowaniu. :slight_smile: I nie wszystko jeszcze umiem więc jeśli coś jest zrobione nie tak proszę sie nie śmiać.

“\n”

W php jest to “\n”. Aby pogrubić poprostu wrzucasz znaczniki z HTMLa (’ jakis tekst’).

Może zacznij się lepiej uczyć HTMLa.

Może tu być też znacznik

.

Tylko jeśli wysyła mail w HTMLu, a nic na to nie wskazuje.

A tytuł?

Mówię o kodzie - nic w kodzie nie wskazuje na to, że wiadomość będzie wysłana w HTMLu. Tytuł w połączeniu z treścią notki sugeruje natomiast, że autor nie ma pojęcia o czym pisze.

ok już działa prawie jak chciałem, troszkę poczytałem o wysyłaniu maila za pomocą PHP,

a o to kod po przeróbce:

a tak wygląda wiadomość w mailu:

*- dałem gwiazdki żeby nie było widać mojego IP i Hosta

Tylko mam jeszcze problem, jak np: zrobić aby tekst w całej wiadomości był np: pogrubiony i miał kolor niebieski??

bo jeśli zwyczajnie przypisze elementom kolor to w wiadomości dalej jest zwyczajny (czyli bez koloru itp) a do tego wyświetla mi znaczniki np: itd.

Wiem że jakoś trzeba przełączyć tryb z tekstowego na html czy jakoś tak, tylko tyle wiem. Proszę o pomoc.

P.S:

Html’a znam i to na prefekt, po co by było mi PHP jak bym HTML’a nie znał?? :slight_smile:

No jasne. Dziś każdy zna HTMLa perfect. :roll:

PHP jest językiem skryptowym ogólnego przeznaczenia. Do wielu rzeczy może służyć osobom bez pojęcia o HTMLu.

Nie każdy, ja nie znam w ogóle :slight_smile:

Nic nie poradzę na to, że nie każdy zauważa w moich wypowiedziach nuty drwiny. :frowning:

Jeśli zarzucasz to mi, to równie dobrze teraz ja mogę zarzucić to Tobie :slight_smile: