PHP/Html Linijka do automatycznej szerokości strony

Witam, nie znam się za bardzo na programowaniu ale coś tam kumam. Chodzi o to żeby w kodzie strony (CMS PHP-Fusion) zmienić tak kod aby strona nie zmieniała szerokości po np. zmaksymalizowaniu okna itp. STRONA jak widać ma logo we Flashu i po rozciągnięciu okna nie potrzebnie zostają odstępy. Da się coś zrobić? Wiadomo każdy ma inną rozdzielczość ekranu. No i czy zmieniać to w pliku skórki czy w głównym pliku? Wszystkie potrzebne kody oczywiście podam o ile będą potrzebne.

albo jeżeli chcesz używać szerokości 100% - zrób takie logo, które będzie np. po lewej stronie, a pod nim tło które się z nim komponuje. (coś jak tu: http://markolf.org )

Ładniej by było to walnąć do diva:

//tu cała zawartosc
[/code]

Jednak jeżeli używasz CMSa to raczej nie bedziesz sobie mógł tak po prostu edytować kodu bezpośrednio (znaczy możesz ale nie wiem jakie mogą być tego efekty), więc te rady i tak niewiele ci dadzą.

Tak przynajmniej mi sie wydaje, chociaż mogę się mylić i być może właśnie to robię :confused:

z tym, że w oryginale było

:wink:

No i udało się :smiley: strona ma stałą szerokość ale troche za wąskie logo i nie zbyt ładnie to wygląda, jeszcze muszę zrobić szersze logo i będzie gites. Dzięki :smiley: