[PHP] Include: plik jest, ale go nie ma?

(Pawelz1996) #1
Warning: include(../../baza.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/a8479641/public_html/Farmer0/int/default/index.php on line 8

Warning: include(../funkcje.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/a8479641/public_html/Farmer0/int/default/index.php on line 10

Tak przywitał mnie mój niedawno napisany skrypt. Wszystkie pliki są na 100% na dobrym miejscu. Ścieżki, jakie podałem w index.php:

include('../../baza.php');

include('../funkcje.php');

Przez te błędy nie mogę zaincludować pliku z funkcjami, i mój cms będzie do niczego. Proszę o odpowiedzi.

(Luknet83) #2

A czy to są prawidłowe ścieżki do tych plików z tych includ wynika że baza.php znajduje się w katalogu /home/a8479641/public_html/Farmer0/ a funkcje.php w /home/a8479641/public_html/Farmer0/int/

(Pawelz1996) #3

Tak. Tak jak napisałeś te pliki są ułożone.

(rozwalkompa) #4

A masz prawa dostępu do tych katalogów?

(Pawelz1996) #5

777 do każdego pliku i katalogu.

(Marwan89) #6

Na pierwszy rzut oka wydawałoby się że to na pewno brak dostępu. Spróbuj może inaczej podać ścieżkę do tego pliku.

Kiedyś pamiętam miałem przy include problem z (' ') zamieniłem na (" ") i o dziwo ruszyło, do dzisiaj nie wiem dlaczego.

(Pawelz1996) #7

Super, teraz nie includuje żadnych plików. Ehh, zmienię serwer.