[php] Pakiety PEAR

Doinstalowywał ktoś z Was biblioteki i pakiety PEAR do php będącej częścią pakietu KRASNAL.Serv ? Podobno w katalogu php ma być menadżer pakietów z linią poleceń, ale nigdzie takiego nie mogłem znaleźć.

Jeżeli ktoś ma takie doświadczenia, to napiszcie jak doinstalowywaliście pakiety PEAR ?

Dzięki :slight_smile:

Pear tak naprawdę nie trzeba doinstalowywać z konsoli czy stosować jakiś tam innych magi, można po prostu sciągnać konkretny pakiet (lub kilka), wrzucić do folderu ze stroną, a potem zaincludować i będzie wszystko działać:) Ogólnie nie używam już krasnala od jakiś 5 lat, ale zdaje się, że krasnal miał już wgrane PEAR - musisz poszukać w folderze z krasnalem.

Znalazłem menadżera pakietów PEAR w Krasnalu, ale i tak musiałem ten pakiet ściągnąć ręcznie. Po dorzuceniu do katalogu z witryną i wczytaniu interesującego mnie pliku interpreter wskazuje błąd składni (parse error) w linii w której nie doszukałem się trakowego błędu, nawet w liniach wcześniejszych … hmmm pewnie w którymś “inkludzie” jest coś walnięte …