[php] - Parse error syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING - W którym miejscu znajduje się błąd

Witam! Edytuje silnik pewnej gry, jestem w fazie testów, jednak mam problem z pewną linijką w danym pliku, mianowicie błąd wygląda tak:

 Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING in XXXXX  on line 610.

 

Linijka 610 wygląda tak:

a większy skrawek:

 

Strzelam że $TransDeuterium lub $consumption jest stringiem, a tych nie łączy się plusem.

udało mi się już to naprawić, w międzyczasie jeszcze z 15 błędów miałem, które szybciej czy wolniej, ale udało mi się zwalczyć, jednak teraz mam jak dla mnie kolosa nie do zwyciężenia. Mianowicie - Parse error: syntax error, unexpected $end   . Jak już się naczytałem (dość sporo już przerobiłem różnych stron z opisami tego błędu), najczęstszym błędem jest nie zamknięcie klamry " } ". I tu u mnie pojawia się problem. Mój plik ma aktualnie 612 linii, Jedna klamra zaczyna się na 11 linii, a kończy się (przynajmniej tak mi się wydaje, że powinna) na samym końcu pliku. To jest raz, a dwa, druga klamra zaczyna się na 56 linii i kończyć się powinna również na końcu. Jednak wtedy gdy tak robię, wyskakuje błąd, że jest nieoczekiwana klamra na końcu pliku. Jak sobie z tym poradzić? Czy ktoś może mi pomóc z tym plikiem za darmo, czy muszę za taką pomoc już zapłacić?