[PHP] Pobieranie plików z FileSonic

No a przeczyściłeś te ciastka? (zmień po prostu cookie jar) Jeszcze spróbuj się połączyć z tym adresem co jest tworzony przez JS. Strony raczej nie czepiają się nagłówków a te podstawowe cURL sam odpowiednio dopasuje.

Całkowicie ciasteczek nie mogę wyczyścić(i wywołać strony bez nich), bo w nich siedzą dane do konta premium.

Próbowałem usunąć ciastka, zalogować się jeszcze raz i pobrać stronę tworzoną przez JS, ale czasami poraz kolejny wyświetla się strona z podaną powyżej informacją…

Z drugiej strony próbowałem też wywołać pętle while, która wykonuje się, dopóki otrzymana strona nie jest poprawna, ale to z kolei kończy się komunikatem “Przekroczenie czasu połączenia”.

W sensie skrypt się za długo wykonuje tak? W ogóle PHP nie jest najszczęśliwszym językiem do tego (proponuje pythona) ale cóż… Możesz pozbyć się limitu -> http://php.net/manual/en/function.set-time-limit.php ale raczej wina leży gdzie indziej. Czy komunikat wyświetla się jeżeli robisz to przez przeglądarkę?

Komunikat wyświetla się, jak uruchamiam skrypt przez przeglądarkę.

Set_time_limit daje całkiem niezłe efekty, tylko, że zdarza się, że plik zaczyna się pobierać po 1-2minutach… Lepsze to niż nic.

Z pythonem niestety nie miałem nigdy do czynienia, więc trudno mi powiedzieć, czy skrypt w nim działa lepiej.

Czy nauka pytona, znając php, c++ i c# jest trudna?

Nie :slight_smile: Python to bardzo prosty język (znajdziesz również dla niego cURL).