[PHP] Primary Nav. dodanie pozycji Strona Główna

Witam,

zrzutekranu20101213godz.png

Za pomocą jakiego kodu moge dodać link do index.php który będzie wyświetlać tekst Strona Główna przed 1szą pozycją w tym wypadku Aktualności.

I miejsce w którym trzeba umieścić kod, próbowałem metodą prób i błedów ale w PHP czasem ciężko to wychodzi, bez znajomości tego języka :):slight_smile:

Czyli mniej więcej tak…

stgn.png

?php wp_nav_menu( array( ‘theme_location’ = ‘primary’, ‘sort_column’ = ‘menu_order’, ‘menu_class’ = ‘dropdown’ ) ); ?

? } ?
? //Get Header Ad $headerad = get_option(“xs_header_ad_code”); //Show Header Banner If Option is Checked if ($xs_enable_header_image== “true”) { ? Header Image ? } else { ?[/code]

Widzę tutaj kawałek theme do WP wykorzystujący dobrodziejstwa wersji 3.0 w postaci custom menu. W takim wypadku nie prościej skonstruować menu wprost z adminki WP (Wygląd / menu)? Można wtedy dodać co się chce, jak i gdzie.

Oczywiście można dodać na sztywno home page’a wykorzystując callback funkcji wp_nav_menu() ale nie jestem w stanie Ci tutaj tego podać w całości bo trzeba by źródła całego theme’a. Aczkolwiek nie widzę sensu robienia tego.

Jeśli masz chwile… to moge Ci podać potrzebne fragmenty php.

Wiem że jest taka możliwość… ale to mnie nie zadawala, potrzebuje otrzymać taki efekt a nie inny :slight_smile:

Tylko po co? skoro bez grzebania w templatce można to zrobić kreatorem menu dostępnym w PA ?

Ale jak się już tak upierasz, to http://wpfirstaid.com/tag/wp_nav_menu/