[PHP] Problem z fopen

Witam

Mam problem z funkcją fopen…

Jak na początku to zrobiłem wszystko działało, aż w końcu pewnego nie pięknego dnia wchodzę na moją stronę a tu błąd

Warning: fopen(files/ip:port/188.xxx.54.xx5:3x84.ini) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /home/xxx/domains/xxx.pl/public_html/ventrilo/include/a/ventrilo.php on line 213

Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/xxx/domains/xxx.pl/public_html/ventrilo/include/a/ventrilo.php on line 214

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/xxx/domains/xxx.pl/public_html/ventrilo/include/a/ventrilo.php on line 215

Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/xxx/domains/xxx.pl/public_html/ventrilo/include/a/ventrilo.php on line 216

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/xxx/domains/xxx.pl/public_html/ventrilo/include/a/ventrilo.php on line 217

oto kawałek kodu od linii 213 do 217

$f = fopen("files/ip:port/".$r['ip'].":".$r['port'].".ini", "a");

flock($f, 2);

fwrite($f, $cfg);

flock($f, 3);

fclose($f);

Proszę o szybką pomoc

Otwierasz zły plik, sprawdź ścieżkę :slight_smile:

znowu zaczęło działać :slight_smile: jak by coś jeszcze się psuło to napisze na razie wszystko działa

Wyraźnie pisze ci, że nie ma pliku o określonej ścieżce. Nie ma innej możliwości niż ścieżka, czy uprawnienia :slight_smile:

Wpisz w url przeglądarki: adres_serwera/ventrilo/include/a/files/ip:port/188.xxx.54.xx5:3x84.ini

To sprawdź jeszcze raz:

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/xxx/domains/xxx.pl/public_html/ventrilo/include/a/ventrilo.php on line 217