PHP - problem z setCulture()

Witam serdecznie.

Godzinami próbuję znaleźć w internecie rozwiązanie swojego problemu, jednak nic co do tej pory znalazłem nie rozwiało w 100% moich wątpliwości. Otóż pracuję z frameworkiem Symfony tworząc stronę internetową, która ma być dostępna w trzech wersjach językowych (polski, ukraiński, angielski). W interfejsie strony głównej są więc ikonki z odpowiednimi flagami, które po wciśnięciu mają udostępniać użytkownikowi odpowiednią wersję językową - czyli dość standardowa procedura. Nic nowego :slight_smile: stworzyłem odpowiednie pliki xml w których przechowuję przetłumaczone stringi (jak to w Symfony bywa nazywają się one odpowiednio: messages.en.xml i messages.ua.xml). Język polski jest domyślnym językiem dla mojej strony wobec tego w pliku settings.yml jest linijka co następuje:

all:

  .settings:

    i18n: true

    default_culture: pl_PL

....

Problem mam w tym że nie do końca działają mi te przyciski-flagi do zmieniania w interfejsie języka. Kod z layoutu mojego zawierający fragment z tymi przyciskami zamieszczam poniżej.

  • <?php $sf_user->setCulture(‘pl’)?>
  • <?php $sf_user->setCulture(‘ua’)?>
  • <?php $sf_user->setCulture(‘en’)?>

[/code]

Nie jestem jeszcze mistrzem w Symfony i PHP więc możliwe że popełniam jakiś prostacki błąd o którym nie mam pojęcia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Będę wdzięczny za wszelka pomoc :slight_smile: