[php]problem ze scyptem profili

Mam problem ze scryptem profili polega on na tym,że po kliknięciu na następne profile jest w porządku ale klikając na poprzednie zamiast wracać do poprzednich profili to wylogowuje(przenosi na stronę główną).Co dodać aby nie wylogowywało,czyli w tej samej sesji.Oto scrypt:

<?php include("config.php");

$nick = $_SESSION['nick'];

$haslo = $_SESSION['haslo'];

    if ((empty($nick)) AND (empty($haslo))) {

echo '
Nie byłeś zalogowany albo zostałeś wylogowany
Strona Główna
';

exit;

}

$user = mysql_fetch_array(mysql_query("SELECT * FROM uzytkownicy WHERE `nick`='$nick' AND `haslo`='$haslo' LIMIT 1"));

    if (empty($user[id]) OR !isset($user[id])) {

echo '
Nieprawidłowe logowanie.
';

exit;

}

// tresc dla zalogowanego uzytkownika

echo 'Witaj '.$user[nick].'';

echo '
Wyloguj mnie'; echo 'Dodaj tapete'; echo 'Twój profil'; echo '
'; require 'db.php'; $limit=(isset($_GET['go']))?$_GET['go']:1; $back = ''; if($limit>=6) $back = '<	Poprzednie';

   $next = 'Nastepne	>'; $query = "SELECT id,nick,ksywa,nazwisko,link_avatar,opis,czas_profilu,email,ip FROM uzytkownicy WHERE id>=$limit LIMIT 6";	

$result = mysql_query($query) or die(mysql_error($mysqli));

if ($result) { echo "
  • "; while ($row = mysql_fetch_object($result)) { $nazwisko = $row->nazwisko; $ksywa = $row->ksywa; $czas = $row->czas_profilu; $nick = $row->nick; $email = $row->email; $opis = $row->opis; $link = $row->link_avatar; $id = $row->id; $ip = $row->ip; echo "

Imie:$ksywa

Nazwisko:$nazwisko

$title

  • zwin/rozwin $opis \n"; } echo "
    "; } echo $back.’ | '.$next; ? [/code]

jak dla mnie wygląda że masz literówke w kodzie co może wpływać na takie zachowanie jak opisujesz

$back = '< Poprzednie';

$next = 'Nastepne >';

[/code]

i w zmniennej $back masz id=profilr natomiast w zmiennej $next id=profil być może tutaj jest błąd

Oczywiście,dzięki jak mogłem nie zauważyć.Teraz działa. :smiley: