[PHP]Przypisywanie "ukrytej" wartości do 'radio'

Witam, jestem początkującym programerem :slight_smile:

Przy tworzeniu skryptu do wykonywania opisów do filmów na fora napotkałem problem.

Chcę aby mój skrypt był uniwersalny, aby można było tworzyć opisy do filmów, gier i muzyki.

Oto fragment kodu który jest odpowiedzialny za wyświetlanie odpowiednich pól do podawania danych. Dane te różnią się kategorią np. Film: produkcja, reżyseria itp, natomiast gra: wymagania, dystrybucja itd.

<?php
Film1

?>[/code]


(kod użyczył mi kolega na uczenie się programowania)

Chcę aby przy zaznaczeniu opcji 'Film' wyświetlały się pola odpowiedzialne za opis do filmu, a do gier pola odpowiedzialne za gry.

kod powyżej odnosi się narazie tylko do filmów, niestety skrypt nie działa tak jak bym chciał, po wybraniu opcji 'Film' nie pokazują się żadne nowe pola do wypełnienia :(

Oto dalsza część kodu:

[code]<?php
Produkcja: Gatunek: Data premiery: Reżyseria: Scenariusz: Muzyka: Od lat: Czas trwania (min):
?>

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

zamień checked"> na

checked; alert(‘wykonano’);">

jak nie zobaczysz komunikatu to przesuń ten alert przed ostatnią instrukcją jeżeli nie zobaczysz to jeszcze wcześniej.

kiedy zobaczysz to będzie to tuż przed instrukcją powodującą błąd. Błąd w JS powoduje że skrypt przestaje się wykonywać, w niektórych przeglądarkach nie wykona się już nic więcej.