[php] qest - ksiega gosci -> nie dodaje wpisów

Witam,

mam problem z tym skryptem: nie dodaje mi wpisów ;(

Problem by się rozwiązał, gdybym miał oryginalny plik, ale niestety nadpisałem i nie ma opcji odzyskania. W sieci też nie mogę znaleźć księgi która sie nazywa tak jak ta czyli quest.

Czy ktoś ma może oryginalny plik quest.php3? Albo ktoś może mógłby spojrzeć na ten kod: (będę niezwykle wdzięczny)

<?


//Księga Go¶ci

if (empty($wyswietl)){

$plik_dane = fopen("./quest/dane.zaw", "r");

$liczba = fopen("./quest/licznik.zaw", "r");

$in = chop(fgets($liczba, 20));

echo "\n

|

"; }

echo"

\n Data:\n $date[$in]";

{echo "\n

\n Para Młoda:\n $nick[$in]
\n Miejscowo¶ć:\n $mias[$in]
\n
"; };

if ($opinia[$in] == “”) { echo “”; } else

{echo “

Opinia
”; };

{ echo"

|
"; } else if ($wyswietl == “dopisz”){ echo "\n
\n\n
\n

| Para Mloda | \n \n |
| Miasto | \n \n |
| Data | \n |
| Link do youtuba | \n vDDZnb84nLE\n |
| Opinia | \n \n |

\n
\n\n\n
“; } else if ($wyswietl == “dopisz”) { $plik = “./quest/licznik.zaw”; $baza = fopen(”$plik", “r”); $licznik = chop(fgets($baza, 20)); fclose($baza); $licznik++; $baza = fopen("$plik", “w”); fputs($baza, $licznik); fclose($baza); $IP = getenv(“REMOTE_ADDR”); $link = ereg_replace("\r\n"," “,$link); $nick = ereg_replace(”\\\\","\",$nick); $opinia = ereg_replace("\\\\","\",$opinia); $mias = ereg_replace("\\\\","\",$mias); $date = ereg_replace("\\\\","\",$date); $link = ereg_replace("\\\\","\",$link); $nick = ereg_replace("\\"",""",$nick); $opinia = ereg_replace("\\"",""",$opinia); $mias = ereg_replace("\\"",""",$mias); $date = ereg_replace("\\"",""",$date); $link = ereg_replace("\\"",""",$link); $nick = ereg_replace("\\’","’",$nick); $opinia = ereg_replace("\\’","’",$opinia); $mias = ereg_replace("\\’","’",$mias); $date = ereg_replace("\\’","’",$date); $link = ereg_replace("\\’","’",$link); $plik_dane = fopen("./quest/dane.zaw", “a+”); $data=date(“d.m.Y”); $link = ereg_replace("\r\n"," “,$link); $tooputs=”$data$nick$opinia$mias$date$link$IP"; //dopisz fputs($plik_dane, “$tooputs\n”); // wyświetlanie podsmuowania echo " \n \n

dopiszywanie zakończone sukcesem Dziękuję

\ndopiszałeś się jako $licznik osoba, a twój wpis wygląda następująco\n

| [:. $data .:]

|   |
| \n
Autor :
\n | "; if ($opinia == “”) { echo “$nick”; } else { echo “$nick”; }; echo " |
| \n
Miasto :
\n | $mias |
| \n
Strona :
\n | $site |
| $kome


|
\n \n \n

Powrót do księgi

"; } ? [/code]

To chyba ta http://skrypty.webpc.pl/pobierz292.html

zobacz też temat http://www.cba.pl/forum/viewtopic.php?f … &view=next

Skrypt stary i lipny, lepiej poszukaj czegoś lepszego.