PHP skrypt wysyłania e-mail'i

Witam,

Jeszcze kilkanaście lat temu taki skrypt do anonimowego wysyłania maili działał by bezproblemowo. Niestety, spam szerzył się niemiłosiernie.

Dzisiaj na większości serwerów pocztowych do przesłania maili wymagany jest login i hasło.

Pozostaje skorzystać z serwera który nie ma takich wymagań i na nim założyć konto pocztowe albo skorzystać ze skryptów w których wpisuje się też takie dane jak login i hasło i wtedy szukaj PHPMailer

Ok, tylko wgl nie chce mi się nawet sam formularz wyświetlić :frowning:

serwer mam założony na republika.onet.pl, więc nie z tego co mi wiadomo nie ma żadnych tam ograniczeń.

Na Onecie nie potrzeba podawać loginu i hasła? Chyba żartujesz.

Uruchamiasz ten skrypt na serwerze z obsługą PHP?

http://pomoc.onet.pl/45,2904,faq_serwis.html

No to powodzenia z odpaleniem skryptu PHP…

Dzięki za info, przynajmniej teraz wiem i będę się z tym męczył.

Taka mała podwpoiedź :slight_smile: 1 !NIe kopiuj kodow ktorych nie rozumiesz

2)uzywaj css

3)uzywaj googla :) 

Jeżeli to serwer testowy to możesz zobaczyć ofertę darmowego hostingu hostinger.pl albo ct8.pl

 

Ten ostatni jest dobry i sprawdzony. Właścicielem jest ADMIN.NET.PL, do których należy również mydevil.net :slight_smile: Czyli po prostu pewniak.

 

Mają obsługę PHP, MySQL, cron etc.

 

//

Odnośnie tematu. Formularz jest dość… przestarzały. Poszukaj w google czegoś bardziej użytecznego i “nowocześniejszego” jeżeli az tak zależy Ci na funkcji mail(). Jednakże może warto by było zinteresować się skryptem PHPMailer. Jest to dość rozbudowany system i aktualny system.

 

Gdyż konstrukcja:

                    <td href = "formularz.php">
                    
                    </td>

nie jest prawidłowa. Nie bardzo wiem co to miało w założeniu robić? Wstawiać w to miejsce formularz? To już prędzej:

                    <td>
                     <?php include 'formularz.php'; ?>
                    </td>

Ale tak w ogóle to na republice nie ma w ogóle parsera PHP (http://pomoc.onet.pl/45,2904,faq_serwis.html) więc cały ten skrypt i tak na nic się nie zda.