[PHP] Wyłączenie blokady html'a w formularzach

Cześć :slight_smile:

Robię własnego CMS’a i natrafiłem na pewne problemy. Od razu zaznaczę, że wgrywam go na serwer uczelniany.

Chodzi o to, że nie moge wysłać w formularzu żadnych znaczników html, kodów typu [p] … [/p] też nie przyjmuje, a nawet strona=artykuly! Dostaję taki błąd:

Forbidden

You don’t have permission to access (…) on this server.

 

Najdziwniejsze jest to, że tylko te artykuly są problemem, bo np. strona=newsy juz dziala.

Wiecie, jak pozbyć się tych zabezpieczeń używając pliku .htaccess, albo jak inaczej je obejść?

Czyli jeśli masz ten kod na innym / lokalnym serwerze to żadnych błędów nie masz ?

IMO to błędy w twoim kodzie. A nikt wróżką nie jest by wypisywać wszystkie prawdopodobne powody takiego błędu. Włącz sobie wyświetlanie błędów i wtedy zobacz co jest nie tak.

Tak, na innych serwerach błędów nie ma. Wypisywanie błędów włączyłem, nic to nie zmieniło, dalej tylko nie mam uprawnień.

Kod strony to zwykłe <form method=“post” action=“plik.php”><input type=“text” name=“tresc” /><input type=“submit” name=“wyslij” value=“wyslij” /></form>

a plik.php istnieje ? Masz do niego publiczne uprawnienia ?

Tak, istanieje i ma uprawnienia. Gdyby tego nie było to nic nie mógłbym wysyłać w formularzu, a normalny tekst przechodzi bez problemu.