phpBB 3.0.4 problem

Witam.

Zainstalowałem forum phpBB 3.0.4 i wszystko niby działa OK poza tym że nie widzę na stronie opcji umożliwiającej dodawanie nowych tematów. Stworzyłem działy i kategorie ale nie widzę przycisku “nowy temat” czy coś w tym stylu. Jeśli ktoś wie jaka może być przyczyna to proszę o pomoc. Forum znajduje się pod adresem: eti2008(kropka)cba(kropka)pl

Jest przecież… wchodzisz w dział i masz po lewej stronie na czerwono.

Pewnie zainstalowałeś nowy styl, który nie ma polskiego tłumaczenia? Jeśli tak, to nic dziwnego. Aby przyciski działały w tym przypadku wejdź do tego folderu ze stylem /$styl/imageset/. Utwórz katalog “pl”. Przekopiuj do niego pliki z katalogu “en”. Wyślij styl na serwer, a tłumaczenie powinno zacząć działać.

http://wiki.phpbb3.pl/wiki/B%C5%82%C4%8 … isk%C3%B3w

Nie wiem co jest ale naprawdę tego nie widzę. Na czerwono jest tylko słowo admin. Na serwerze jest katalog pl z plikami.

Dodane 04.02.2009 (Śr) 14:32

Mam chyba nowszą wersję niż jest opisane w tej instrukcji bo nie wszystkie opcje się zgadzają, ale mniej więcej zrobiłem to co jest napisane w instrukcji. Nie zauważyłem zmian. Czy wchodziliście na stronę forum i widzicie pen przycisk??

http://img261.imageshack.us/my.php?imag … owawz3.png

Nie wiem czy o to chodzi, ale po wejściu w odpowiedni dział masz ten button. Może mówimy o różnych rzeczach. Aczkolwiek tak się dodaje tematy, więc nie wiem…

Dzięki. Właśnie takiego dowodu potrzebowałem. Okazało się że mam ukryty przycisk dodawania nowego tematu gdy jestem zalogowany, gdy się wyloguje widzę go. Pewnie coś w uprawnieniach mam nie tak jak trzeba, ale to już nie na dzisiaj :slight_smile:

Dodane 05.02.2009 (Cz) 8:39

Czy ktoś wie gdzie włączyć pisanie postów po zalogowaniu. W tej chwili przycisk “nowy temat” jest widoczny tylko przed zalogowaniem, po zalogowaniu znika. Paradoks, żeby napisać nowy post trzeba się zalogować a po zalogowaniu nie ma takiej możliwości. :?