phpBB 3.0.4 problem


(kost) #1

Witam.

Zainstalowałem forum phpBB 3.0.4 i wszystko niby działa OK poza tym że nie widzę na stronie opcji umożliwiającej dodawanie nowych tematów. Stworzyłem działy i kategorie ale nie widzę przycisku "nowy temat" czy coś w tym stylu. Jeśli ktoś wie jaka może być przyczyna to proszę o pomoc. Forum znajduje się pod adresem: eti2008(kropka)cba(kropka)pl


(kostek135) #2

Jest przecież... wchodzisz w dział i masz po lewej stronie na czerwono.


(fastman92) #3

Pewnie zainstalowałeś nowy styl, który nie ma polskiego tłumaczenia? Jeśli tak, to nic dziwnego. Aby przyciski działały w tym przypadku wejdź do tego folderu ze stylem /$styl/imageset/. Utwórz katalog "pl". Przekopiuj do niego pliki z katalogu "en". Wyślij styl na serwer, a tłumaczenie powinno zacząć działać.


(Pavobe Reg) #4

http://wiki.phpbb3.pl/wiki/B%C5%82%C4%8 ... isk%C3%B3w


(kost) #5

Nie wiem co jest ale naprawdę tego nie widzę. Na czerwono jest tylko słowo admin. Na serwerze jest katalog pl z plikami.

-- Dodane 04.02.2009 (Śr) 14:32 --

Mam chyba nowszą wersję niż jest opisane w tej instrukcji bo nie wszystkie opcje się zgadzają, ale mniej więcej zrobiłem to co jest napisane w instrukcji. Nie zauważyłem zmian. Czy wchodziliście na stronę forum i widzicie pen przycisk??


(kostek135) #6

http://img261.imageshack.us/my.php?imag ... owawz3.png

Nie wiem czy o to chodzi, ale po wejściu w odpowiedni dział masz ten button. Może mówimy o różnych rzeczach. Aczkolwiek tak się dodaje tematy, więc nie wiem...


(kost) #7

Dzięki. Właśnie takiego dowodu potrzebowałem. Okazało się że mam ukryty przycisk dodawania nowego tematu gdy jestem zalogowany, gdy się wyloguje widzę go. Pewnie coś w uprawnieniach mam nie tak jak trzeba, ale to już nie na dzisiaj :slight_smile:

-- Dodane 05.02.2009 (Cz) 8:39 --

Czy ktoś wie gdzie włączyć pisanie postów po zalogowaniu. W tej chwili przycisk "nowy temat" jest widoczny tylko przed zalogowaniem, po zalogowaniu znika. Paradoks, żeby napisać nowy post trzeba się zalogować a po zalogowaniu nie ma takiej możliwości. :?