Phpbb 3.0 Padł serwis :-( (Ogólnie same błedy)

Tak jak w temacie, wstawiłem galerię na stronkę i wywala mi błąd

Language file info_acp_gallery.php couldn't be opened.

Wszystko zrobiłem jak było opisane w instrukcji i padziocha :frowning: zerknijcie sami (http://www.wszaekonomia.cba.pl/forum/index.php) Pomocy !!

Czy istnieje u Ciebie taki plik?

./root/language/pl/mods/info_acp_gallery.php

Zaraz sprawdze :slight_smile:

W dniu 08.05.2008 , o godzinie 14:50 został dopisany post przez lukasz_xd

Nie ma :frowning: Wrzucić go z katalogu en ??

Tak, koniecznie. Przetłumaczyć go możesz później.

Dobra samo forum działa :slight_smile: THX pavobe ale co jest z tą galerią ?? niema jej dostępnej…

Robie na nowo :slight_smile: mam dość polecacie coś innego niż phpBB 3.0 ?? Dobże że narazie jes tylko kilku użytkowników wyśle e-maile zaraz żeby poczekali na nowe forum :slight_smile:

Nie pamiętam dokładnie tego MODa, ale trzeba dodać moduł w PA, więcej masz w pliku install.xml w sekcji DIY Instructions.

Wzystko było zrobione według tych plików niewiem czemu poszło sie paść… co polecasz ?? phpbb by przemo ładnie chodzi z tego co widzę :slight_smile: na vbulletina mnie nie stać chyba że jest darmowa wersja…

W dniu 08.05.2008 , o godzinie 16:33 został dopisany post przez lukasz_xd

Proszę o usunięcie topicku zara robie od nowa :slight_smile:

phpbb by przemo nie bierz, zostań przy phpbb 3.

Tak też uczyniłem… ładują się pliki nie właździe na moje forum !!

Proszę o usunięcie topicku :slight_smile: :slight_smile:

To, że coś Ci nie wychodzi nie powinno skłaniać Cię do zmiany skryptu. Widzę, że robisz on nowa, a wystarczyło zrobić bakupa. Podczas instalacji MODa musisz pamiętać na wszystkim co przekłada się na polski język. Począwszy od plików językowych po przyciski do stylu. Wystarczy, że raz Ci się uda “spolonizować” MOD, to następne przyjdą Ci z łatwością.

W razie jakichkolwiek problemów odezwij sie w temacie. Zawsze podawał ewentualne błędy, które wypluwa skrypt, a wszystko będzie dobrze.

Ok, co do bakupa to był robiony ale padł mi dysk na starym kompie i poszedł sie paść, dużo roboty przy wysłaniu nowego skryptu niebędzie tylko trzeba mi czsu bo mam netka w erze teraz i troche powoli to idzie :slight_smile:

W dniu 08.05.2008 , o godzinie 19:15 został dopisany post przez lukasz_xd

Ludziska co jest pokazuje mi

cache/:

Znaleziono, Niezapisywalne

files/:

Znaleziono, Niezapisywalne

store/:

Znaleziono, Niezapisywalne

wszystko jest dobże umieszczone na serwerze :frowning:

Na ile ustawić chmode na 775 czy 755 bo ja juz dawno w tym siedziałem i niepamiętam :slight_smile:

777 :wink:

no idziem na 777… wcesniej wstukałem 755 ale to nic niedło…

Na 777 musi iść !, robisz coś nie tak…

Dałem na wszystkich katalogach 777 no i są uprawnienia :slight_smile:

ee chyba mie coś trafi:

Wystąpił krytyczny, niemożliwy do cofnięcia błąd bazy danych. Problem może być spowodowany brakiem uprawnień użytkownika bazy danych do wykonania poleceń CREATE TABLE lub INSERT, itp. Więcej informacji możesz zobaczyć poniżej. Skontaktuj się z dostawcą usługi hostingowej lub poszukaj pomocy na forach oferujących wsparcie dla phpBB.



install_install.php [1181]


SQL : CREATE TABLE phpbb_attachments ( attach_id INTEGER PRIMARY KEY NOT NULL , post_msg_id INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '0', topic_id INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '0', in_message INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '0', poster_id INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '0', is_orphan INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '1', physical_filename varchar(255) NOT NULL DEFAULT '', real_filename varchar(255) NOT NULL DEFAULT '', download_count INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '0', attach_comment text(65535) NOT NULL DEFAULT '', extension varchar(100) NOT NULL DEFAULT '', mimetype varchar(100) NOT NULL DEFAULT '', filesize INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '0', filetime INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '0', thumbnail INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '0' )

Chyba cała baza sql poszła sie paść, no nic zobiłem na nowo konto sql i jakoś idzie dalej Poszło idziem dalej :slight_smile:

Gratulacje!



Właśnie zainstalowałeś phpBB 3.0.1. Teraz masz dwie możliwości:

Teraz odrazu pobawie sie modami :slight_smile: jakby coś bede tu pisał żeby niezaśmiecać forum :slight_smile:W dniu 09.05.2008 , o godzinie 13:40 _został dopisany post przez lukasz_xd_ee, małe pytanko w której zmiennej jest ten fragment forum??

Available languages:

Nie ma zdjęc i niejest to potrzene wystarczą mi 2 języki…

W dniu 09.05.2008 , o godzinie 14:08 został dopisany post przez lukasz_xd

A przyokazji to chciałbym usunąć :

sample block design

Theme Select

Latest Files

Pomocy !!