phpBB by Przemo : template config file

(Siekiera666) #1
phpBB by Przemo : Critical Error 

Could not open appa_theme2.0 template config file

DEBUG MODE

Line : 1639

File : /data/members/free/tripod/uk/e/k/w/ekwador/

htdocs/includes/functions.php

(lazikar) #2

Masz dobrze wgrany na serwer katalog templates ???

(Siekiera666) #3

chiałem nowy styl zainstalowac innym forum działa ale wziołęm w profilu na inny styl i kupka nie chodzi i gdy dodawałem sty pisało żebym co z theme.cfg zrobił

(lazikar) #4

No widać z błedu ze config w tym themie nie ma.

Musisz albo uzupełnic plik edytując go, albo zamienić nazwę działającej skórki na tą co masz ustawioną. Oczywiście na serwerze. :smiley:

(Siekiera666) #5

al jak jak nie moge na forum wejść

(lazikar) #6

Na serwerze. :smiley:

(Siekiera666) #7

ale jak ? co zrobić?

(lazikar) #8

Wchodzisz na serwer do folderu templates.

masz tam skórki którym zamieniasz nazwy plików.

Nazwę skórki która działa zamień na nazwę tej która nie działa.

Prblem jest zapewne w tym ze config się nie zapisął bo chmody masz niezmienione. :smiley:

(Siekiera666) #9

a jak zminić chmody nic nie dała zmiana nazwy

(lazikar) #10

W Total Commander klikasz na folder któremu chcesz zmienić atrybut i Plik>>Zmień atrybuty :smiley:

(Siekiera666) #11

A co to śa chmoty czy jakoś tak?

(lazikar) #12

Niektóre pliki umieszczone na serwerze, aby mogły działać muszą mieć ustawione chmody inaczej prawa dostępu, przywileje. Można nadać trzy prawa, a są nimi prawa odczytu, zapisu i wykonania. Przy wykorzystaniu skryptów np PHP, CGI itp. prawa zapisu musi posiadać plik zapisujący i plik do którego dane są zapisywane. Plik który zapisuje musi mieć ustawione prawa do zapisu w innym pliku, czyli chmod 755, natomiast plik w którym są zapisywane dane również musi mieć ustawione prawa zapisu i odczytu dla wszystkich, najczęściej używany, chmod 666 lub chmod 777.

(Siekiera666) #13

to jak to trzeba ustawić albo chociarz zrobić żeby chodziło?

(lazikar) #14

Teraz to zmiana chmodów juz ci nic nie da. Musisz zamienić nazwy tych folderów ze skórkami.

Chmody zmień puźniej na 777 :smiley:

(Siekiera666) #15

ale z czego na co? prosze szybko

(lazikar) #16

Już ci pisałem. Ostatni raz powtarzam. NP.

Nazwa 1- Nie działa

Nazwa 2- działa

Zamień nazwy folderów skórek z niedziałającej na działającą. :!:

Czyli jak Nazwa 1 nie działa i jest teraz ustawiona , to folder Nazwa 2 zmień nazwę folderu Nazwa 2 na Nazwa 1. :smiley:

(Siekiera666) #17

ale ja miałem w profilu do wybory subsilver a drugie nie było apalach czy jakoś tylko coś inneegoo i dalej users:0

(lazikar) #18

czyli folder SubSilver zamień mu nazwę na tą co masz ustawiona ( Tą drugą ) :smiley:

(Siekiera666) #19

ale mi nie chodzi zamieniłe i kupa

(lazikar) #20

Jest w templates/Subsilver/ plik config ???