phpBB by Przemo : template config file

phpBB by Przemo : Critical Error 


Could not open appa_theme2.0 template config file


DEBUG MODE


Line : 1639

File : /data/members/free/tripod/uk/e/k/w/ekwador/

htdocs/includes/functions.php

Masz dobrze wgrany na serwer katalog templates ???

chiałem nowy styl zainstalowac innym forum działa ale wziołęm w profilu na inny styl i kupka nie chodzi i gdy dodawałem sty pisało żebym co z theme.cfg zrobił

No widać z błedu ze config w tym themie nie ma.

Musisz albo uzupełnic plik edytując go, albo zamienić nazwę działającej skórki na tą co masz ustawioną. Oczywiście na serwerze. :smiley:

al jak jak nie moge na forum wejść

Na serwerze. :smiley:

ale jak ? co zrobić?

Wchodzisz na serwer do folderu templates.

masz tam skórki którym zamieniasz nazwy plików.

Nazwę skórki która działa zamień na nazwę tej która nie działa.

Prblem jest zapewne w tym ze config się nie zapisął bo chmody masz niezmienione. :smiley:

a jak zminić chmody nic nie dała zmiana nazwy

W Total Commander klikasz na folder któremu chcesz zmienić atrybut i Plik>>Zmień atrybuty :smiley:

A co to śa chmoty czy jakoś tak?

Niektóre pliki umieszczone na serwerze, aby mogły działać muszą mieć ustawione chmody inaczej prawa dostępu, przywileje. Można nadać trzy prawa, a są nimi prawa odczytu, zapisu i wykonania. Przy wykorzystaniu skryptów np PHP, CGI itp. prawa zapisu musi posiadać plik zapisujący i plik do którego dane są zapisywane. Plik który zapisuje musi mieć ustawione prawa do zapisu w innym pliku, czyli chmod 755, natomiast plik w którym są zapisywane dane również musi mieć ustawione prawa zapisu i odczytu dla wszystkich, najczęściej używany, chmod 666 lub chmod 777.

to jak to trzeba ustawić albo chociarz zrobić żeby chodziło?

Teraz to zmiana chmodów juz ci nic nie da. Musisz zamienić nazwy tych folderów ze skórkami.

Chmody zmień puźniej na 777 :smiley:

ale z czego na co? prosze szybko

Już ci pisałem. Ostatni raz powtarzam. NP.

Nazwa 1- Nie działa

Nazwa 2- działa

Zamień nazwy folderów skórek z niedziałającej na działającą. :!:

Czyli jak Nazwa 1 nie działa i jest teraz ustawiona , to folder Nazwa 2 zmień nazwę folderu Nazwa 2 na Nazwa 1. :smiley:

ale ja miałem w profilu do wybory subsilver a drugie nie było apalach czy jakoś tylko coś inneegoo i dalej users:0

czyli folder SubSilver zamień mu nazwę na tą co masz ustawiona ( Tą drugą ) :smiley:

ale mi nie chodzi zamieniłe i kupa

Jest w templates/Subsilver/ plik config ???