phpBB by Przemo - Usuniecie posta do kosza

Mam phpBB by Przemo mam ustawiony kosz aby były składowane tam wszystkie wyrzucone tematy ale jak zrobić aby można było wyciąć pojedynczy post i wrzucić do kosza. Na forum.dobreprogramy.pl jest takie coś :stuck_out_tongue:

Przesunąć dany post do kosza

Złączono Posta : 17.11.2007 (Sob) 9:11

i ustawić czyszczenie forum kosz, np. co kilka dni.

Jasne, tylko ze post z tego co wiem się nie da tylko cały temat… :wink:

Chyba że ja sie mylę… :stuck_out_tongue:

matfeusz , musisz cały temat przesunąć do Kosza - nie da się pojedynczego postu tam wsadzić :roll:

ale chyba jest jakaś modyfikacja która tak pozwala… :?

matfeusz , zapraszam na:

http://www.przemo.org/phpBB2/forum/

Poszukaj dokładnie a może coś znajdziesz…

PS. Aha, na darmowych forach nie ma zazwyczaj dostępu do FTP, więc tam się raczej nie da :confused:

Quentin , heh wiem że tam można pewnie się dowiedzieć ale jakoś bardziej preferuje to forum niż tamto. ale i tak dzięki za info. :wink:

ludzie, co wy tu za manianę odstawiacie :shock:

matfeusz w każdym temacie, pod postami, masz ikonki służące do moderowania trzecia od prawej (w standardowym stylu subSilver) nazywa się ‘Podziel ten temat’, zaznaczasz posty do wydzielenia, wpisujesz nazwę nowego tematu, jako nowe forum wybierasz kosz, i klikasz wydziel wybrane posty

Airborn , no właśnie. dzięki

nie, pierwszy post jest identyfikatorem całego tematu, jego wydzielanie było by bez sensu, ale możesz wydzielić wszystkie posty poza nim do osobnego tematu, a potem tylko pierwszy wyrzucić do kosza, tylko jaki w tym cel?

Airborn , nom sam wpadłem na ten pomysł…

nom, mam temat “Śmieszne obrazki” (co prawda zbędny temat ale niech zostanie) i zdjęcie z pierwszego postu zostało usunięte z serwera i nic sie nie wyświetla więc go usunąłem a “sens” całego forum pozostał bez zmian (czyli bezsensu) :wink: jeszcze raz dzięki za info :wink: