PHPBB -forum wielojęzyczne

Witam,

 

chcę postawić forum wielojęzyczne. (będzie tam ok. 5 języków) i chciałem się zapytać czy po wrzuceniu do katalogów językowych plików językowych będę mógł np. wpisy, tematy forum, strony jako administrator przetłumaczyć bez problemu? Nie chcę sytuacji w której ktoś np. z Anglii odwiedzi moje forum a tam będą tematy, kategorie w języku polskim zamiast angielskim. Jak to wszystko najprościej zrobić? Z góry dzięki za pomoc.

Z czystej ciekawości, czy sam ogarniesz 5 języków? 

Co do samego pytania. Każda przeglądarka internetowa określona jest danym językiem ( osoba wchodząca na stronę przesyła pewne informacje ), który da się wykryć i dostosować stronę względem tych parametrów.

Nie sądzę aby jakiekolwiek standardowe pluginy i wtyczki do popularnych skryptów (mybb, phpbb, ipb?, vb?)  pozwoliły Ci na dostosowanie forum w ten sposób.

 

Mam zlecenie zrobić forum 5 języczne za pomocą aplikacji phpbb. Jest to moje pierwsze forum i nie wiem jak zrobić z tymi językami. W panelu administracyjnym musi być opcja dzięki której przetłumaczymy temat kategorii, temat itd. Jak się zabrać do tego najlepiej?

Niestety bez autorskiego rozwiązania nic nie zrobisz, tego typu modyfikacje nie są planowane w takich skryptach. Zastanawiające że podejmujesz się zlecenia a nie masz pojęcia jak się do niego zabrać.

Dziękuję.

 sieciarz… a Ty moze nie wypowiadaj się jak nie wiesz… chociaz wystarczyła sek w google.

 

Jezeli wrzucic paczki jezykowe do langa i je zainstalujesz, wszystkie funkcyjne teksty będą przetłumaczone 

 

Do postów szukaj wtyczek, z google translatorem np.

 

http://www.phpbb3bbcodes.com/viewtopic.php?t=1702