[ phpBB ] Pseudo Subforums + Plusminus by KARQL

Witam, czy jest jakaś instrukcja połączenia tych dwóch modów. SZukałem tutaj na forum, na bb.pl, bb2.pl i w google ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi. Dodam że z działających modyfikacji mam tylko Pseudo subforums połączone z CR ale PM by KARQL już nie udaje mi się połączyć. Prosiłbym o jakieś instrukcje do tego. Po wejściu do któregoś z forum, tematów czy listy użytkowników mam błędy, nie sądzę żebym źle wyedytował pliki bo robiłem to dwa razy, a wcześniej instalowałem już kilka razy tego moda bez pseudo subforums i działal bez zażutu.

PS. Kod błędu,może się przyda:

Could not obtain topic information


DEBUG MODE


SQL Error : 1054 Nieznana kolumna 'f.auth_minusp' w field list


SELECT t.topic_id, t.topic_title, t.topic_status, t.topic_replies, t.topic_time, t.topic_type, t.topic_vote, t.topic_last_post_id, t.topic_poster, f.forum_name, f.forum_status, f.forum_id, f.auth_view, f.auth_read, f.auth_post, f.auth_reply, f.auth_edit, f.auth_delete, f.auth_sticky, f.auth_announce, f.auth_pollcreate, f.auth_vote, f.auth_minusp, f.enable_pluspoints, f.enable_minuspoints, f.auth_attachments, f.attached_forum_id FROM phpbb_topics t, phpbb_forums f WHERE t.topic_id = 1 AND f.forum_id = t.forum_id


Line : 156

File : viewtopic.php

Dodam jeszcze że wszędzie błąd jest podobny, inne są tylko linijki. Próbowałem sam zmieniać i kombionować jednak nie dało to pożądanych efektów.