PhPBB3 Gdzie wkleić kod STAT4U?

Witam, Mam taki problem, bo zrobiłem sobie statystyki w STAT4U, wrzuciłem kod +

itp. Wgrałem do overall_footer w tym templacie co mam, ale go nie widać. Kiedy otwieram ten overall na kompie to jest, a na forum go nie ma. Tutaj jest screen jak mam na kompie:

3ffc63ce81f46d74m.png

czy to jest dobrze? Ale cache i ciasteczka wyczyściłem i nadal nie widać. http://www.forum.pcworld.boo.pl a u Was jest? Nie myślcie, że to reklama.

upewnij się czy kod wstawiłeś do dobrego pliku overall_footer (w odpowiednim stylu). Jeśli masz kilka do wyboru musisz ten kod wkleić do każdego overall_footer

PA => Wyczyść cache => Wykonaj

pavobe , pomogło wszystko działa jak powinno. Dzięki wielkie.

Mam nadzieje że mnie moderator nmie pobije za wykopanie tego tematu ale mam taki sam problem,a dokładnie to w któym miejscu dokałdnie w tym pliku mam umiesic kod od stat4u ?

Przed kodem który jest w tym pliku (chodzi oczywscie o plik overall_footer),po środku czy może na końcu?

Druga sprawa to mam też kod od google adense,jak i gdzie dokładnie mam go umieścic aby mi sie wyświetlały reklamy google?

w overall_footer wklej kod przed znacznikiem

Ze statystykami mi sie udąło i jest banerek,działa prawdiłowo,natomiast nie moge sobie poradzic z tymi reklamami.Chciałbym aby wyświetlały mi sie tak jak np. ten banerek tutaj na forum reklamowy.

Czytałem ten tutorial ale cos gdzies zle zrobiłem i w dodatki nie chcialbym aby reklama była po pierwszy poście ale u góry nad działami.

Czy może ktos napisac od A do Z jak taki plik zrobic i gdzie go w katalogu www umieścic dokładnie?

jak chcesz tylko na górze a nie w postach to w pliku overall_header w odpowiednim miejscu wklej kod reklamy.

znaczy kod czy utworzony plik html z kodem?

W któym miejscu to ma byc,przed ,w środku czy z jakimś tagiem w kodzie?

EDIT: na forum zrobiłem Rangę przyjaciel na niebiesko,takie ozanczenie ma,teraz są w tej grupie osoby które zostały do niej dodane,ale jak mam po kolorowac w panelu ich nicki aby były na niebiesko i były te ncki widoczne ze do tej grupy należą?

Cgodzi mi o to samo jak jest kolor Admina.