[PhpBB3] Jak deaktywować akceptację postów przed admina?

Czy ktoś z tutejszych użytkowników administruje forum oparte o skrypt phpBB? Bo mam taki problem, że nie umiem w panelu admina deaktywować akceptacji postów przez administratora. Gdy tylko tą opcję odhaczę w ustawieniach lokalnych grupy, to po powrocie znów ta opcja jest aktywna. Jednym słowem nie idzie deaktywować akceptacji przez admina. Czy ktoś mógłby mi pomóc, bo na forum wsparcia phpBB nie idzie się dogadać z tymi adminami.

Witaj,

tu było podobnie:

jak-ustawic-aby-nie-trzeba-bylo-akceptowac-postow-phpbb3-t435654.html

Już ustawiłam wszędzie zezwolenia na takie, aby można było pisać bez zatwierdzania = http://ifotos.pl/zobacz/a_hxhxppq.PNG jednak dalej muszę posty zatwierdzać. Nie mam już pomysłu, jak to obejść.

Witaj,

W ustawieniach rejestracji w Panelu Administratora jest opcja która włącza grupę “Nowi użytkownicy”, ustaw ją na “Nie”. Wtedy świeżo zarejestrowani użytkownicy będą dodawani do domyślnej grupy “Zarejestrowani użytkownicy” i akceptacja postów nie będzie potrzebna. Ewentualnie ustaw również w ustawieniach rejestracji limit postów, który wyznacza po ilu postach dany użytkownik opuszcza grupę “Nowi użytkownicy”.

Aktualnych użytkowników usuń z grupy “Nowi użytkownicy” i dodaj do zarejestrowanych.

Wiem, że chaotycznie to wytłumaczyłem, ale troszkę z tym zabawy. Jeżeli będzie z czymś problem to napisz w temacie, postaramy się pomóc.

Pozdrawiam.

Możesz też zmienić uprawnienia grupy “nowi użytkownicy”

Też zmieniałam, kombinowałam już na wszystkie sposoby ale bez zmian. Czy mogłabym prosić kogoś, aby zajrzał do mojego panelu i sprawdził czy wszystko jest tam ok?

Dodane 23.03.2011 (Śr) 17:08

Temat do zamknięcia. Użytkownik Mrozek44 bardzo mi pomógł. Wielkie dzięki!