Piątek a buildu 5744 nie widać


(Witam200) #1

Czy ktoś ma jakieś informacje o której i czy w ogóle dziś wyjdzie build 5744 bo już po 18-stej, a Microsoft jeszcze go nie udostepnił..


(Kozza) #2

RC2 jest TYLKO dla beta testerów Microsoftu. Myślę że zrobi to w nocy lub wcześnie rano


(Witam200) #3

Mają go otrzymać testerzy techniczni, subskrybenci MSDN i TechNet Plus oraz członkowie programu Customer Preview Program(CPP).

Chodzi mi o konkretne informacje, a nie o domysły…


(Docent) #4

Po pierwsze należy wziąć pod uwagę te kilka (około 8 ) godzin różnicy, po drugie jak widać build najpierw został wydany testerom - przypuszczam, że publicznie będzie na dniach.


(aero) #5

build 5744 jest już na connect … ale i tak w tym miesiącu go nie pobiorę ponieważ skończył mi się limit na neo :confused:

A publicznie ma być wydany za ok. tydzień :wink:

Więc cierpliwości


(SeBoLeX) #6

http://www.torrent-damage.net/details.php?id=16085


(Witam200) #7

CPP(publicznie) już można pobierać http://download.windowsvista.com/previe … wnload.htm


(Ciubek) #8

oczywiście build był dostepny już w nocy przez CPP, ale redakcja dobrychprogramów już spała i wstała też niewcześnie, bo dopiero po 9 dokonała aktualizacji info o Vista RC2, niedobrze, niedobrze


(Zbych ) #9

A to w koncu jest sobota i każdemu należy się troche dłuższe spanko , mnie to nie przeszkadza bo zazwyczaj to z łoża próbuje się podnieść około 10 czy to świątek , piątek czy inny dzień tygodnia. A tak pozatym to coś strasznie cienko ściąga Viste , zapewne dlatego że weekend i moja sieć jest przeciążona. Byle by dociągło do konca bo ostatnią co sciągałem doszło do 99% i kropka , nie pomagało przerwij/wznów tylko trzeba było na nowo od początku sciągać., może lepiej jakbym nie krakał.


(Matrix) #10

Zasysam piknie RC2 i mysle ze ta bedzie miala ograniczenia co do uzywania :wink: niema ze do czerwca 2007 tylko z 2 miesiace… do RTM


(Witam200) #11

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 921#720921