Pierścionek zaręczynowy


(Mm Drs123) #1

Cześć

czekam na zamówiony u jubilera złoty pierścionek zaręczynowy z cyrkonią, mam pytanie jak długo ten kamień będzie miał nazwę to blask, a dokładniej nie będzie zarysowywał się , nie będzie ciemniał. Czytałem w necie że to imitacja diamentu, lecz właśnie rzeczy o które pytam występują.

Pozdrawiam


(Mm Drs123) #3

@Sahara dzięki za informacje


(tomasko) #4

dystrykt 

Ja tak z innej beczki - gratuluję decyzji :slight_smile:


(Mm Drs123) #5

@tomasko dzięki :slight_smile: odbiór planowany na 27 października


(WitekCh) #6

Złoto może szybciej się niszczy ale jak kupisz u sprawdzonego sprzedawcy to oni proponują czasami czyszczenie w cenie co jakiś czas :slight_smile: Gratulacje brachu i wytrwałości :wink:


(Mm Drs123) #7

@WitekCH dzięki :slight_smile:


(stasinek) #8

dystrykt  - a zaraz, tyś przecież od dziewczyny ze skrzypcami!? Napisz kiedy sie oświadczasz i jak… ??? bo dziewczyna chyba sie domyślam… jak z obrazka :slight_smile:

Oświadczyny Issac Lamb, muzyka w roli głównej https://www.youtube.com/watch?v=5_v7QrIW0zY 

Ja chyba byłbym daleki od szopki i byłoby przewidywalne zwyczajne, spokojne, nastrojowe, ale gdy to pierwszy raz zobaczyłem nie mogłem powstrzymać śmiechu. (pozytywnego zaskoczenia)


(Mm Drs123) #9

@stasinek :slight_smile: dobrze  skojarzyłeś skrzypce Lindsay :slight_smile: a co do oświadczyn to będzie to “niespodziewajka” w stroju ludowym


(Kpalka) #10

Cyrkonia to najbardziej nietrwały element pierscionka.  Za wikipedią: bezbarwny syntetyczny kamień ozdobny nieposiadający swojego wzorca w przyrodzie. Oczywiście gratuluje decyzji, ale kurcze zareczynowy pierscionek z cyrkonią?:stuck_out_tongue: Na całe życie?


(Umlyei) #11

Dokładnie, brachu trzymacie się i żeby Wam się wiodło! :slight_smile:


(Mm Drs123) #12

@ Masumoto pierścionek pierścionek wręczony i przyjęty , na całe życie ? przecież nic nie stoi na przeszkodzie abym wręczał biżuterię częściej :) 

@Umlyei dzięki


(Mm Drs123) #14

@sahara dzięki :slight_smile: Pozdrawiam