Pierwsza stałka [tele2 Internet vs. Neostrada] co wybrać?

Witam.

  1. Chce sie podpiąć do globalnej sieci, mam abonament w Tele 2 (na telefon) wiec niestety pozostaje mi tylko wybór prędkości łącza… jestem zainteresowany 1Mb/s na 12 m-c [74zł] … Co sądziecie o tym łączu w Tele 2?

(poczytałbym dokładniej forum na ten temat , ale korzystam w XXI w. jeszcze z magicznych 56kb/s :mrgreen: … a tam :zegar:

Ile średnio oczekuje sie od zamówienia do odpalanie internetu (tele2) na komputerze?

  1. W tele 2 jestem jakoś 12 m-cy wiec mogę w sumie już zerwać umowę… ale wracać znowu do tpsa :? no i zależy mi na czasie… ile może potrwać cala procedura od zerwania umowy w tele 2 aż do odpalenie Neostrady? Czy warto przechodzić do tpsa aby założyć Neostradę czy lepiej zostać w Tele 2 i wybrać u nich stały dostęp do sieci?

Pozdrawiam

Spoon

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

asterisk zapomniał jeszcze dodać, że na forum używamy polskich znaków (ążźćśółń), więc jak będziesz poprawiał temat, przy okazji popraw posta pod kątem tych błędów.

Czy masz alternatywne możliwości (oprócz tele2 i tp) - tego nie podałeś, itp…

Poza tym wystarczy telefon do tp lub tele2 i sądzę, iż rozwieją się Twoje wątpliwości.

Musimy Cię również rozczarować - wróżki nadal mają wakacje i tu nie chcą zaglądac jak na razie :frowning:

Zakładanie Neostrady w TP SA według tepsy trwa tydzień do uruchomomienia. Ale to tylko kłamstwo monopolisty.

Z doświadczeń własnych oraz znajomych od momentu podpisania umowy do pojawienia się sieci w domu mija zwykle powyżej trzech tygodni. Czyli ten PROMOCYJNY ZA 1 ZŁ miesiąc jakby masz w plecy.

Odradzam.

Mogę wybrać tylko pomiędzy tele 2 a tpsa (w pierwszym poście wszystko jest napisane :mrgreen: )

flyby napisał:

Akurat trafiłeś tak.Mnie zakładano 4 godziny od momentu podpisania umowy.Zgodzę się z Tobą ze też odradzam przejde niedługo do Tele2 i wtedy porównam dwóch dostawców.

Chyba się zdecyduje na Tele2 internet … umowę i tak na 12 m-cy chce podpisać więc mam nadzieje że będzie to jakoś śmigać przez te 12 miesięcy. :slight_smile:

Który modem wybrać?

Czy ten [za 1zł] z Tele2 Thomson ST 536v6 czy może lepiej kupić jakiegoś D-LINKa? :mrgreen:

Nie wiem czy wiesz jakie praktyki stosuje Tele2 wobec klientów. Ja bym się od tej firmy trzymał z daleka bez względu na to jak dobrą ofertę mają. Mam 2 osobistych świadków którzy korzystali z usług tej firmy i do dziś żałują dnia w którym podpisali umowę. Rezygnacja jest jak walka z wiatrakami. Nieczyste chwyty Tele2 przecież nie są od dziś znane.

Oferta Tele 2 w sumie jak każda inna, no i brak alternatywy, no chyba że… 56Kb/s :stuck_out_tongue:

Ale z jakiej usługi? Tele2 internet czy z telefonu? Bo ja korzystam z telefonu w T2 już 12 m-cy i nie ma problemu.

Tzn. jakie?

Złączono Posta : 01.11.2007 (Czw) 1:04

Jak złoże zamówienie na stronie Tele 2 na Internet, to przyjeżdża kurier przywozi umowę, podpisuje ją i dostaje modem od razu? Czy najpierw dostane umowę a modem później?

Jak to jest? :?

Pozdr