Pierwsze doładowanie w TAK TAK Fon

Witam!

Niedawno przeszedłem z Tak Taka do Tak Tak Fona przy umowie na 3 lata. Termin świadczenia usług rozpoczął mi się dzisiaj. Wiem, że ważność konta na połączenia wychodzące nie przechodzi razem ze zmianą oferty. Czy wie ktoś kiedy mam wykonać pierwsze doładowanie? Nie mogę doszukać się tego w umowie, a boję się, że może to być właśnie dzisiaj. Stan konta pokazuje mi nadal połączenia wychodzące ważne do listopada, co znaczy, że jeszcze się nie zresetowały. Przechodził może ktoś z Państwa do Tak Tak Fona? Jak wyglądała kwestia pierwszego doładowania?

Współczujemy. :x

Operatorowi gratulujemy złapania takiego klienta… =D>

Idąc w niewolę do ERY na 3 lata ( :o ) zobowiązałeś się do utrzymania karty SIM Tak Tak Fon ważnej na połączenia wychodzące przez 36 miesięcy, licząc od dnia zawarcia Umowy. W sytuacji, gdy pierwsze połączenie wychodzące nie zostanie wykonane w dniu zawarcia Umowy, data ważności obowiązywania Umowy zostanie przedłużona o okres równy liczbie dni, które upłynęły od daty podpisania Umowy do dnia wykonania pierwszego połączenia wychodzącego. Abonent Tak Tak Fon ma obowiązek wykonania pierwszego połączenia wychodzącego w ciągu 30 dni od daty zawarcia Umowy.

OK, dzięki za odpowiedź. Panicze na PCLabie nawet nie śmieli się słowem odezwać -,-.

Tak więc - termin świadczenia usług zaczął się wczoraj. Ale dalej pokazuje mi ważność połączeń wychodzących do listopada 2009. Co jest nie tak?

Dodane 08.02.2009 (N) 1:42

:?: :?: :?: