Pierwsze uruchomienie w ciągu dnia i freez

Witam serdecznie. Każdego dnia po pierwszym uruchomieniu komputera następuje jego zawieszenie, następuje to w różnym czasie od uruchomienia, z reguły od 5 do 15 minut. Dzieje się tak niezależnie od tego czy komputer jest obciążany czy najzwyczajniej nieużytkowany. Po restarcie jest wszystko ok przez resztę dnia niezależnie ile razy bym go włączał wyłączał itp…

Tak ciężko użyć googli i zastosować wyszukane wskazówki? http://www.google.pl/search?q=komputer+ … =firefox-a. Ewentualnie sformatuj c wgraj system od nowa i problem z głowy.

Nie chcę prowadzić polemiki bo nie o to chodzi. Format systemu, no tak to najczęstsza rada na różnego rodzaju forach ale chyba nie o to chodzi. Co do google i linka, którym mnie uraczyłeś to tak około 66k wyników i równie dobrze takowymi linkami można by odpowiedzieć każdemu. Liczyłem na wskazanie ewentualnej przyczyny i drogą eliminacji znalezienie właściwej i jak sobie z nią poradzić

Jest tego trochę. Skoro tak zależy Ci na tym, żeby po kolei wszystko wypisywać i eliminować, to ok. Zacznij może na dobry początek od sprawdzenia, czy system nie ma wirusów. Dobrym programem do tego celu jest Doktor Web Curelt.

Skanowanie nie wykazało żadnych infekcji

W takim razie spróbuj trochę posprzątać w systemie(przeczyść partycję systemową programem odkurzacz, przeczyść i zdefragmentuj rejestr i dysk twardy). Nie zaszkodzi też zajrzeć do “bebechów” kompa, może jest zasyfiony, temperatury idą mu do góry i dlatego się wiesza.