Pierwszy w Polsce Windsor F3? OC by McD

Trafiła się okazja i… kupiłęm! Athlon 64 x2 3800+ Windsor rev. F3. Kod pruducenta ADO3800IAA5 CZ. Zapowiada się świetne kręcenie, bo na rdzeniu tym oparte są proesory 6000+ :wink: oraz FXy.

3f41ea070c11bbd2m.jpg

Jeszcze zapakowany :slight_smile: Chodź nie ukrywam, cięzko było opanować ręce.

12632822086b14acm.jpg

Nowy obywatel :smiley:

0cd1d51fb495998dm.jpg

Magiczne CZ :slight_smile:

Po szybkim OC powiem, że widziałem 3.1GHz. Cała noc podkręcania przede mną. Na def. Vcore 2.9GHz i przesło 4x SPi 1m.

Zapowiada się całkiem nieźle :slight_smile: Gdzie i za ile kupiłeś tego procka? :slight_smile:

McDracullo można wiedzieć w jakim sklepie nabyłeś ten procesor ??

McDracullo kręcisz na ABit KN9?

hmm jak skończysz zdaj rano relację w miarę możliwości bo ciekawie się zapowiada ;]

To jest największa tajemnica! Wszysycy próbóją się dowiedziec :wink:

Kupiłem go legalnie w Polskim sklepie :wink:

Tak, ale gdyby ten zawidół, to pod biurkiem czeka DFI Infinity. Więc Płyta nie powinna mnie ograniczać.

Postaram się dotrwać, bo 2 z rzędu ieprzespana noc może być zabójcza :stuck_out_tongue:

a chociaż powiedz za ile kaski :smiley: choć tyle :smiley:

hmm ja wytrzymuje 3 doby bez snu ale później nie dam się dobudzić przez co najmniej 18h :mrgreen:

aha ok ;] a co do pamięci to wytrzymają? przy takim mocnym O/C przydałyby się lepsze… chociaż jak a-daty pójdą wysoko to starczą spokojnie…

i co się chwalisz nowym procem :stuck_out_tongue:

nie dość że się chwali to jeszcze nie chce powiedzieć gdzie go kupił :stuck_out_tongue:

ten fortron to wytrzymie ?

spokojnie, bardziej boję się o pamięci, z kręceniem może być kiepsko przy wyższych napięciach bo radiatorków nie mają :?

Spokojnie panowie. Siga nie mzieniłem, ale zmieniłem sprzęt. Teraz mam Tagana U26 500W :slight_smile:

Pamięci? Wtorek powinienem mieć Patrioty LLK 800MHz.

250 :slight_smile:

Tak, ale nie w tym trybie co ja. Dzień w dzień impreza. :slight_smile:

aha to spox ;]

no masz rację, ja prowadzę bardziej bierny tryb życia chociaż pracy fizycznej nie unikam nawet jak nie śpię :stuck_out_tongue: na imprezy nie chodzę bo nie lubię…

Pierwszy problem z przekrcozeniem 3150Mhz pi stable.

Przesiadka na DFI, reinstalka windy i dalsze OC :slight_smile:

I czym tu sie podniecać? Jak sie trafi jakiś lepszy brisban to idzie tak samo :stuck_out_tongue:

McDracullo na jakim chłodzeniu kręcisz ja też planuje dobrnąć do 3ghz ale na athlonie 3000+ na goodramach pro900 ale to jeszcze tydzień i jak kupie i wtedy zobaczymy

Ciekawe to trochę :roll:

stable ?? a na jakiej podstawie winda się uruchomiła… :o ??

ale ja mam 1,3V :lol:

Jeszcze BOX. 1,3V to po co lepsze?

ba! :smiley:

Złączono Posta : 05.08.2007 (Nie) 12:49

To, że się winda uruchomi, nie znaczy że spi przechodzi. Wręcz odwrotnie.

nie zrozumiałeś, superpi nawet jak przejdzie (32M) kilka-krotonie nie daje pełnej gwarancji stabilności(w moim przypadku przechodził a mimo to okazało się po czasie że proc był niedovoltowany) wykonaj jeszcze testy Prime 95. oraz oraz popracuj na Linuxie :slight_smile: (jest bardzo czuły na OC).

Chyba orthosa. :smiley:

Gdy przejdzie je kilkunastokrotnie to jest już jakiś obraz tego co się dzieje z procem.

24 godziny Orthosem też nie znaczą, że cep jest stabilny.

3.1GHz @1,38V z biosu na DFI (która dziś jest wyjatkowo kapryśna) przechodzi 1m. Ale coś ta DFI dziś strajkuje. Na abicie tyle było na 1,3V.

http://www.idg.pl/ftp/pc_906/Prime.95.22.10.html