Pies Golden Retriever

Zamierzam kupić nowego psa z hodowli.
Czy ten pies może być na zewnątrz (jak husky)?

Pozdrawiam i dzięki za wypowiedzi

Jeśli zamierzasz kupić zwierzaka u hodowcy a nie u producenta, który hodowcę udaje - to on Ci wszystko wytłumaczy i zapewne chętnie odpowie na Twoje pytania. :slight_smile:

Siemaneczko,posiadam Goldena z hodowli,teoretycznie Golden może być na podwórku ma grubą sierść i gęsty podszerstek lecz tego psa szkoda trzymać tylko na podwórku no i za tą kwotę szkoda marnować kasy aby był na dworze,nie wiem w jakim celu chcesz go trzymać na podwórku o ile ma pilnować dobytku to zły pomysł bo on złodziei zaliże i pomoże im jeszcze fanty wynieść nie jest to obronna rasa agresywność u Goldena w skali od 1 do 10 jest na poziomie -4,raczej ten pies nadaje się do trzymania w domu,zabawy,dla dzieci ,dla chorych na pocieszenie jako " przytulanka "jako opiekun i niania nawet dla malutkich dzieci i wierny towarzysz :slight_smile:
Na Goldenach można rzec zjadłem zęby na dłuższą pogawędkę zapraszam na PW albo w temacie jak i również wszystkich zainteresowanych tą rasą .
Omijać szerokim łukiem hodowlę a raczej linię produkcyjną " ADEKATOS " 42-274 Aleksandria Pierwsza ulica Gościnna 175, 47-274 Konopiska ( kolo Częstochowy ) sprzedają chore zaniedbane psy ,

pozdrawiam :slight_smile:

1 polubienie

Chciałbym aby pies przebywał większą ilość czasu ze mną , w nocy spał na zewnątrz w budzie.

Pozdrawiam

Zimą też?

Też

Siebie do budy najlepiej wystaw, co ty sobie myślisz , że weźmiesz psa do domu och pobawisz się z nim a potem sio do budy, szkoda mi takiego psa co innego gdyby pies miał byc tylko przy domu a nie próbujesz zamęczyć psa

3 polubienia

Chodzi tylko o to żeby pies nie musiał nocować w domu. Nie rozumiem po co to halo o nic?

1 polubienie

Patrząc na Twoje komentarze jedziesz po wszystkich.

Mam ogrodzenie w domu. W budzie jeśli chce pies siedzieć to siedzi, ja go nie zmuszam.
Pies to jak dziecko, decyzja na lata.
Chodzi tylko o to żeby pies nie musiał nocować w domu.

Jak go nauczysz tak będzie. Nie widzę w tym żadnego problemu :wink:

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.