Pikniecia przy logowaniu do komputera

Witam. Od pewnego czasu gdy włączam komputer i loguje się do Windowsa to pojawia sie 1 krótkie pikniecie. Ale jak luguje sie na profil mamy to tego pikniecia nie mam. Nie wiem co sie stało. A i przed tem grzebalem troche w systemie( przywracanie i zmainy systemu). Od tego czasu pojawiły sie pikniecia. Ktos mi powiedzial ze to od ramu ale u mamy tego nie ma. Może grzebiąc wyłaczylem coś z ramem i dlatego ten kominikat. Prosze o radę. Komputer jest nowy. Kupiłem go w Znaku i zastanawiam sie czy go nie oddac do serwisu bo jest jeszce na gwarancjii.

Jeśli bios Award to wszystko w porządku.

Ale jeśli bios Award to dlaczego wszytko w porządku. A można to jakoś zrobic zeby nie pikało ??

W ciemno nie mogę odpowiadać na twoje pytania.Najpierw pełna konfiguracja komputera,screen ekranu w momencie piknięcia, dokładna charakterystyka piknięcia[jakie i ile]

Właśnie chce robic formata i zmieniac system czy to moze pomoc ?? Komp: 2Gb ramu, Grforce 8800 Gt, inter Core 2 Duo 2,77 Ghz. jak juz widze pulpit i wlacza sie Avast i dzwiek to jest jedno takie dlugie pikniecie. bo ja wtedy grzebałem w ty systemie. Np jak loguje sie do konta mamy to nie ma tego pikniecia

Najważniejsza jest płyta główna{model}oraz kości pamięci{ typ,pojemność , częstotliwość}

Od tego trzeba zacząć.A z formatem się wstrzymaj,masz czas.

oddam go do naprawy. jest na gwarancji. sam nie jestem nalepszy w kompie wiec i tak go sam nie naprawie

Nie potrzebnie się od razu poddajesz. Każdy z nas tak zaczynał ileś tam lat temu a forum jeszcze nie było.

Tylko przy pomocy forum można samemu coś zrobić. Ale jak gwarancja to po sprawie.

Wpadnij kiedyś, pochwal się co było, z tego też inni mogą skorzystać.

Bo chodzi mi o pikniecie jak juz sie zalogowalem i wlacza sie Avast, rocket dock i wtedy jest ten pisk !!

Odinstaluj Rocket dock i zobaczysz czy pomoże.Wprawdzie trudno go usunąć ale ściągnij ten program

http://programy.pcworld.pl/pc/programy/ … .1.80.html

nim odinstalujesz wszystko co trzeba, czytaj dokładnie polecenia ,on cię poprowadzi,wybierz tryb zaawansowany

deinstalacji.

Ten pokaże ci wszystkie komponenty zainstalowane na komputerze

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +4.60.1500

wtedy odpowiesz na wcześniejsze pytania, jeśli będzie potrzeba.

Ja juz mialem problem Z Rocket Dockiem i musialem zainstalować StartDocka, bo mi bledy od niego wyskakiwaly.

Pobierz Revo uninstal link wyżej, i odinstaluj wszystkie nakładki. Działaj.

a nie latwiej jest zobaczyc po formacie bo i tak bede go robil ??

No to powodzenia.

dzieki jak cos to napisze czy dalej sa te pikniecia to wtedy bede dzialal :slight_smile: