Piksele na ekranie, mnóstwo

 Nagywanie_2015_11_21_21_17_23_509.avihjnjj.thumb.JPG.1b62ae58f6256344801cc31dWitam, od nie całych 10 minut mam problem- Piksele po całym ekranie, zmieniają pozycję, najbardziej mam w grze w którą gram stało się nagle, grałam i patrzę zacina się gra, nagle czarny pulpit i za kilkanaście sekund powróciło. Oto screen, i filmik  z tego co się dzieje.

Co robić? O co chodzi?

Zobacz w trybie awaryjnym czy tak samo się dzieje, możesz też sprawdzić inny kabel od monitora.

Jakby winny był kabel, to efektu nie byłoby widać na screenie. Winny jest sterownik grafiki albo wirus (chociaż dawno nie widziałem wirusa, który robiłby sobie takie żarty).

Jeśli te punkty nie świecą się cały czas w jednym miejscu to jest to problem z kartą grafiki.Układem głównym,lub pamięcią graficzną.Możliwe przegrzewanie się karty graficznej - problem z chłodzeniem.

Przeczytaj sobie mój temat:

Artefakty. Ja tajk miałem po zainstalowaniu nowych sterowników pod xfx hd 5450. Jaką masz kartę? Jeśli to karta bez aktywnego chłodzenia (bez wiatraczka) to może się też przegrzewać. Tak samo jeśli była podkręcona mogą powstawać artefakty. Przede wszystkim odkurz piecyk w środku, potem odinstaluj sterowniki do karty i wgraj starsze.