Piła

Czy ktos z was obejrzał już ten filmik? Podzielcie się swymi wrażeniami :stuck_out_tongue:

po zapowiedziach spodziewałem się czegoś o wiele lepszego (tak to jest jak się człowiek na horrorach i thrillerach wychował ehehe), ale nie mówię że film jest zły, całkiem przyjemnie się go oglądało :slight_smile:

ja widziałem… płytki film z naprawdę ciekawym pomysłem ale zupełnie przebarwiony i pozbawiony sensu… końcówka filmu zakrawa o żenadę…

tandetna produkcja z Hollywood

Dla mnie film był spoko lubie właśnie takie.Najbardziej mi się scena końcowa podobała.

Fajny film. Gość biega z piłą i se nogi obcina :hahaha:

Wiele nie różni się od Teksańskiej masakry piłą mechaniczną

tYLE ŻE TU MAMY INNA PIŁE :wink:

Damian - jak to sie nie rozni? Rozni sie i to bardzo…

Moja ocena filmu, to: 6/10… Troche malo sensu…

Horor dość ciekawy… troche psychiczny i przez cały czas myslalem ze scenarzysta mial chyba nierówno pod sufitem, moja ocena - 6,5/10

film jest groźny byłem na nim w kinie

film jest gruby podobał mi się. coś podobnego bardziej do milczenie owiec, a nie do teksańskiej piły mechanicznej

Niom podobne też do Siedem

No moim zdaniem film jest dobry. Straszny zabardzo nie jest ( pare scen tylko ). Ale scena końcowa jest wyjechana :smiley: :smiley: Na początku nie rozumiałem kto jest w końcu Panem Zagadką :stuck_out_tongue:

Ale fimik luuuuzik :smiley: POLECAM

mi sie film podobal. Dobry pomysl ale troszke przejaskrawiony. W skali od 1 do 10 daje mu 6.

a ja nie lubię takich filmów…

skończyłam go oglądać szybciej niż zaczęłam! :wink:

czyli zobaczylaś cd, i film poszedł w odstawke ? :lol:

Dla mnie to jeden z najlepszych thilerów jakie powstał, a końcówka mnie poprostu zaskoczyła aż znieruchomiałem. Trzeba wiedzieć najpierw co się ogląda zeby to komentować, poczytajcie o autorze. To tak samo jak z Chickokiem, nikt nie rozumiał jego filmów a byly naprawde niesamowite. pozdrawiam

Ja osobiście lubię tego rodzaju filmy , choć trochę rozczarowała mnie końcówka(negatywnie). Miłośnikom tego gatunku polecam film Mindhunters( Łowcy umysłów )- całkiem niezły. POZDRAWIAM! !!

Ps. fajna obsada.

Ps2. A tutaj małe streszczenie :Na opuszczonej wyspie FBI prowadzi eksperymentalny program szkoleniowy dla jednego ze swoich oddziałów specjalnych. To sekcja “łowców umysłów” – najlepszych agentów, wyspecjalizowanych w ściganiu seryjnych morderców na podstawie ich profilu psychologicznego. Eksperyment nieco zmienia swój charakter, kiedy ginie pierwsza ofiara. Okazuje się, że wśród siódemki agentów jest morderca, który w wyrafinowany sposób eliminuje pozostałych… Sytuacja wymyka się spod kontroli. Łowcy stają się ofiarami.

Cytat: http://film.onet.pl/9844,film.html