Piłka Nożna na PC - prośba o pomoc w wyborze

To jest obowiązek? Na konsolach tego nie ma i jakoś ludzie grają…

Jeśli się zaczyna grać w PES to i tak się zaczyna od początku… Gra jest zupełnie inna.

Może mi powiesz, że bramkarze (sterowani przez komputer) wychodzą do piłek przy sytuacjach sam na sam? Nie wiem jak jest w '07 ale w '06 stali jak głupki :? I ich interwencje wyglądają zawsze tak samo.

Bo zamiast “naciśnij enter” jest “naciśnij X”? :lol:

Ach, i ta animacja postaci w FIFIE…

igorenek umiesz czytać? napisałem jak sterujesz bramkarzem samodzielnie to są dobre interwencje. A o Aktualizacje chłopak sie pyta to mu odpowiedziałem wiadomo że nie trzeba ale chyba przyjemniej pograć w oryginalnych strojach i nazwiska. Nie mam nic do Pesa tylko jednak jako gre bardziej doceniam fife. Znalazłem aktualizacje do fify która poprawia 2wygląd piłkarzy barcelony. Właśnie w Pesie robi animacja fuore nie sama grafa

Slim Lolek dziwne, bo ja na początku pisałem o bramkarzach sterowanych przez komputer :slight_smile: Wiadomo, że i tak się da wychodzić z bramki własnym bramkarzem…

Taki plik do PES zajmuje pare kB…

Do PES jest tego pełno. PES jest w pełni “edytowalny”. Od odgłosów kibiców, przez wygląd boiska i murawy do zmiany reklam na stadionach.

dla wrogów fify napewno sie ucieszą

Dokładnie…

Ma lepszy tryb online (nie chodzi mi o hamachi itp.)

Lepsza grafika etc.

Dzwoniłem właśnie do sklepu :slight_smile:

Ponieważ mają obie gry, dziś na miejscu ostatecznie zdecyduję którą wezmę :smiley:

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie opinie :wink:

Tu masz cytat z jednego forum, z którym się w pełni zgadzam.

oczywiście że fifa :wink:

Złączono Posta : 25.06.2007 (Pon) 18:58

a co to mają być za wpadki?? :roll: :shock: to są filmiki kogoś kto nie potrafi w to grać i nic więcej np. to z wyrzutem piłki przez bramkarza jakiś koleś za krótko przytrzymał klawisz od wyrzutu dlatego tak blisko wyrzucił piłkę ja tam żadnych wpadek nie widzę

Panie i Panowie, jestem już PO zakupie.

Wybrałem _ PES6 _ z kilku przyczyn i własnie jestem w trakcie instalacji gry :smiley:

Chciałbym zasięgnąć jeszcze rady w temacie http://www.issonline.pl/ :

  • które konkretnie pliki powinienem pociągnąć aby mieć najaktualniejsze składy, nazwiska itd?

  • ściągnąłem z ww. stadion Lecha oraz Legii. Gdzie i jak powinienem to zainstalować?

  • Jak wyżej tyle, że plik “banners”. Gdzie wrzucić ten folderek?

  • j.w. , plik “DamnedUpdatedBallpack”?

  • zassałem jeszcze coś takiego jak “FullKitserverPackbyWhanV3.0.7z”. CO z tym zrobić? :slight_smile:

  • czy jeszcze jakieś mody warto pobrać zanim zacznę właściwą rozgrywkę?

Nie mogę się już doczekać pierwszego meczu a chciałbym już sobie wszystko poustawiać jak należy, help me please :smiley:

mam nadzieje ze wybrierzes prosoccera 6 bo to jest gra ktora bije na glowe nic nie warta fife. bylem wielkim fanem fify dopoki nie spotkalem sie z pesem :slight_smile: fifa jest tępa, jedna akcja robiona ciagle i zawsze strzelasz bramkę, no i te parady… nie ma bata kim bys nie strzelal nie da sie trafic za pola karnego :slight_smile: no i te kocie rzuty takie denne. i jaka grafika… jak na pegasusie… zero widac jak sie odsunie kamere no i nie ma roznicy czy biegniesz rasiakiem :stuck_out_tongue: czy ronaldinho/c.ronaldo/messim. Spytaj sie czy jakis uzytkownik fify slyszal o formie zawodnika na dany mecz :smiley: a on ci odpowie " a co to takiego??? " :slight_smile: bo w fifie nie potrzeba miec zmiany wystarczy miec tak jakby 11 zawodnikow bo nie ma roznicy ale on zawsze jest gotowy do gry na maksa, no a te odbiory pilki… haha ale to nic przy hipernadnaturalnemu strzelaniu wolnych w fifie. jeden kolega mowil ze jak remisowal z kompem i mial wolnego z 40m < lol > to juz wiedzial ze wygra a kopal chyba bramkarzem ( co w statystykach kopania w bramke ma tak denna ze az strach sie bac) strzela brame po oknie pewną…

a w pesie sie musisz natrudzic i sie cieszysz ze strzeliles z wolnego :smiley:

Pa

=D> =D> =D>

Żeby mieć aktualne składy wystarczy ściągnąć najnowszego option file, który jest w dziale download http://download.issonline.pl/index.php?act=view&id=669

Gdzie go umieścić?

PS: Mógłbyś zerknąć na moje poprzednie pytanko o stadiony? :wink:

W międzyczasie odpaliłem sobie PES’a 6 i co do komentarzy faktycznie, nie najlepiej - szczególnie rozbawiły mnie następujące teksty (z pamięci):

  • (3 minuta meczu) “goni ostatkiem sił” (akurat Żurawski był przy piłce więc na upartego dość prawdopodobne :mrgreen: )

  • (16 minuta) “Komentatorzy i Konami mówią dobranoc” :lol:

  • (ok. 44 minuty, stan 1:0) “mija 90 minut a wynik nadal bezbramkowy”

  • (strzał obok słupka) “fatalny strzał daleko od bramki”

  • (dwumecz, gromię Japonię łądując kolejną bramkę) “zmiejszyli rozmiary strat” :shock:

… i jeszcze kilka rozbrajających, których w tej chwili nie pamiętam :stuck_out_tongue:

Generalnie Panowie brzmią jakby relacjonowali Wielkiego Szlema lub zawody Hippiki.

Na te komentarze powinna być jakaś wielka łatka :slight_smile:

Skoro już o minusach to niektóre menusy powalają brzydotą (pamiętam takie same w ISS PRO na PSX sprzed dobrych kilku lat tyle, że wtedy to była innowacja :shock: )

Na szczęście meritum czyli sama rozgrywka, powtóreczki itd jak dla mnie pierwsza klasa :slight_smile:

I tyle wrażeń po ok 30 minutach gry jak na razie :wink:

power_ball powiem Ci jedno ile Ty masz lat? mi sie wydaje że poniżej 13. Jak próbujesz odpalić fife z dyskietek na pegazusie to zajebisty jesteś. Chyba że twój pegazus ma najlepsza karte na rynku. jakbys chciał wiedziec to w fifie jest coś takiego jak zmęczenie zawodnika w trybie menadżerskeim ale widać niema tej opcji na twoim pegazusie …

No wiesz żadnej wogóle nie ma różnicy tylko że messi i c.Ronaldo są zaje… szybcy i dobrze robią zwody a rasiak potrafi przejśc tylko jednego zawodnika. Dziwne że nie da sie trafić zmontuje Ci filmik na you tube i sie przekonasz że można strzelać poza pola karnego i to w same okienko acha pewnie tówj peagzuz niema także tej opcji.

To twój kolega też widać ma świetnego Pegazusa jak może w fifie 07 strzelać wolne bramkarzem i co Ty masz do odbioru piłek.? Mam nadzieje że jak dorośniesz będziesz wiedział co pisać ale narzie moge Ci tyl wypi… z tego forum bo to nie dla ciebie.

ściągnij Option File (w issonline download powinien być - poszukaj takiego z prawdziwymi nazwiskami, powinno być napisane przy jego opisie). Skopiuj go do:

Moje dokumenty/KONAMI/Pro Evolution Soccer 6/gdzieś tutaj :smiley: tzn - nie kojarzę już, poszukaj pliku z taką samą nazwą i go zamień.

Prawdopodobnie będzie potrzebny program DKZ Studio. Powinien być na issonline.

Jakie rozszerzenie mają pliki ze stadionami?

Podobne pytanie jak wyżej - jakie rozszerzenia?

W środku powinien być folder kitserver. Wrzucasz go do folderu z PES i odpalasz setup.exe. Dalej dajesz install i to już koniec :wink:

I gratuluję dobrego wyboru :smiley: I mam nadzieję, że zainstalowałeś angielski język, tamtejszy komentarz brzmi o niebo lepiej :slight_smile:

Slim_lolek a ty wyluzuj…

Jeśli chodzi o menagera to nie wiem ale grywalność PES 6 dużo lepsza i nie ma tylu “schematów” jak w fifie.

Gratuluje wyboru. Ale dziwi mnie dlaczego miałeś wątpliwości, skoro grałeś w ISS-a na Playke? Odnośnie gry, wszystko znajdziesz na http://www.issonline.pl

Have Fun. :slight_smile:

też bym sobie pograł w pesa ale nie mogę go znaleźć :?

Można ją znaleźć chyba w każdym sklepie z grami :slight_smile:

Oczywiście w sieci także są illegal pełne wersje, nie polecam jednak. Około 65zł za tą produkcję to na serio niewiele :slight_smile:

Nie ma się co sprzeczać :wink:

Każdy lubi co innego… ja także bardzo lubię Pesa ale teraz coś nie wiem czemu przeszłem na fife 07 może dzięki grafice mnie to tak wciągnęło :roll:

znalazłem już pes w domu, tylko zapomniałem że to 4 część była :slight_smile: W każdą fifę choć trochę grałem i powiem szczerze, że każda nowsza część jest gorsza od poprzedniej. Fifa 2002, 2001 to były czasy

Złączono Posta : 27.06.2007 (Sro) 19:57

właśnie wróciłem ze sklepu, powoli rozpakowuje pro evolution soccer 6. 65 zł kosztuje tylko dlatego, że jest przeceniony o 50% :wink: