Pilkarze

Jaki jest wasz ulubiony pilkarz??Obojetnie jaki moze byc zagraniczny jak i polski.Miom ulubionym pilkarzem zagranicznym jest Ronaldo z Realu Madryt :lol: ,a ulubionym polskim pilkarzem jest M.Żurawski z Wisly.

I co dalej?

Ulubiony koszykarz, siatkarz, szczypiornista, kolarz szosowy, kolarz górski etc… ?

Rozumiem, że to dział na luzie ale do czego potrzebne są Ci takie informacje? Chyba tylko do nabijania postów… :?

@SPEED chciał sobie tylko pogadać, i czt za to ma być szykanowany?? Troche dziwnie macie tu na forum :?

P.S. Mój ulubiony piłkarz [w sumie dwóch :P] Steven Gerard [Liverpool] i Michael Owen [Real]

mój piłkaż to JACEK KRZYNÓWEK (BAYER LEVERSKUSEN)

Jak sam słusznie zauważyłeś jest to forum i na dodatek o tematyce technicznej.

Akurat do tego net stwarza wiela możliwości: czaty, komunikatory czy nawet shoutbox na tej stronie.

Jest w necie wiele wiele for poświęconych tematyce sportowej czy młodzieżowej gdzie tego typu praktyki są tolerowane.

Ledwo napisałeś 21 postów a już krytykujesz :o

Delpiero to mój idol na ataku a bramkarz to oczywiście Buffon :stuck_out_tongue:

Nie nie nabijam sobie postow :wink: A chodizlo mi tu o najlepszego pilkarza.Bramkarzem moim ulubionym jest Dida z AC Milanu :smiley: :lol:

Brawo dla Administartorow :stuck_out_tongue:

a w jakim grasz klubie?? Może będę twoim kibicem?? :stuck_out_tongue: Poza tym to lubie Krzynówka i Raula z Realu :smiley:

Ja tam lubie Jerzego Dudka z Liverpoolu :stuck_out_tongue:

moim zagranicznym jest oczywiscie: HENRY (ARSENAL) polskim: KRZYNÓWEK (LEVERKUSSEN),

znienawidzonym pilkarzem XXXX

ulubionym klubem: XXXX

znienawidzonym : XXXX

ulubiona reprezentacja: XXXX

znienawidzona : XXXX

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:


Czytałeś temat ?

Asterisk

Cytowany post, jako OT - poleciał

Ja gram w ruszkowi i za co ot? :stuck_out_tongue:

Moi ulubieńcy to

Del Piero

Totti

Toldo

Thierry Henry z Arsenalu. Szkoda że zajął 2 drugie miejsce w plebiscycie na najlepszego piłkarza :?

Ronaldo

Christiano Ronaldo

Jacek Krzynówek

Jerzy Dudek

Zidane

Ronaldihnio !

Chodzilo mi o Twojego ulubionego pilkarza a nie o skoczka

To czemu piszesz :smiley: - post OT skasowany

Moim ulubionym zagranicznym pilkazem jest Beckcham z realu Madryt Polkim Krzynówek z Reprezentacji Polskiej :slight_smile:

Zinedine Zidane

Przypuszczalem ze wlasnie on… :wink: