PILNE: Jak wysłać długi sms z Galaxy S?

Od dwóch godzin mój Galaxy S wysyła duzego smsa (takiego na maksymalną ilość znaków).

Co jest nie tak że jeszcze nie otrzymałem raportu doręczenia. Dlaczego to tyle trwa??? :twisted: Pod smsem ciągle wyświetla się “wysyłanie” :evil:

Czy mam coś zmienić w telefonie i jeszcze raz wsysłac tego smsa, bo jest to dla mnie bardzo ważna sprawa.

Słyszałem coś o dzieleniu smsów, czy to jest konieczne, nie da rady bez tego, jak to w ogóle ustawić w Galaxy S, nie mogę tego znaleźć.

A moze to jest wina sieci? Mam w Play.

Wbudowana aplikacja do sms/mms konwertuje sms na mms jeśli jest dłuższy niż 2 smsy. Nie da się tego w normalny sposób wyłączyć. Można użyć alternatywnej aplikacji np handcent.

Na serio tak jest w tym samsungu??? To utwierdza mnie w przekonaniu ze znowu samsung coś spartolił w oprogramowaniu. Kiedyś było max 30 piosenek na jedną playliste (nie wiem może i do dzisiaj takjest??) a teraz sms w który może się składać z max 2 smsów. :confused:

u mnie zmienia sms na mms po przekroczeniu trzeciej wiadomości.

BTW. wie ktoś jak wyłączyć polskie znaki w S5570 ? Zaraz się wykrwawię za te smsy :confused:

Dobrze teraz ja mam pytanie. Wysylam do kogos wiadomosc składającą sie z 4 sms. Wiadomo taki samsung wysyla to jak MMS. Załóżmy że odbiorca któremu to wysyłam ma Androida i ma włączony APNDroid w tym czasie i blokuje dostep do wysylania danych. Moje pytanie. Jak dojdzie taka wiadomość? Albo co bd gdy np w tym samsungu bd miec w tym czasie wylaczoną możliwość wysyłania danych (standardowa mozliwosc w androidzie).

dostaniesz SMSa z informacją, że masz do pobrania MMSa (wiem, paranoja)