Pilne - Program do łączenia MPG

(Shosho) #1

Pilnie poszukuje programu do łączenia filmów w formacje MPG, a mianowicie mam film w kilkunastu kawałkach i moge go spokojnie obejżeć tworząc playliste w jakimkolwiek programie do odtwarzania ale wygodniej byłoby mieć go w całości ... jak ktoś ma pls napiszcie z góry BIG THX

(Mceurytos) #2

A Windows Media Player 9 ?? W vortalu TU wersja dla Windows 98SE/Me/2000 i TU dla Windows XP

(Shosho) #3

P.S. mam jakiś CamelMPG join, ale nie działa, chce jakiegoś pliku, nie mam pojęcia z kąd go zdobyć i od czego on jest.

(Shosho) #4

Windows Media Player - to nie dla mnie, mam wolnego kompa a on bedzie na pewno jeszcze bardziej go spowalniał, w każdym razie THX za podpowiedź

(system) #5

Spróbuj Virtual Duba.

(Ks Kamilp Nr 8) #6

Easy Video Joiner

Uzywam tego prostego programu od ladnych paru latek i jeszcze sie nigdy na nim nie zawiodlem. Szczerze polecam :!:

PS. Niestety program nie jest darmowy. :frowning:

(Vojtz) #7

VirtualDubbing nie potrafi łączyć plików video w formacie Mpeg.

Otworzyć --Tak ale nie zapisze ich w tym samym formacie.

(system) #8

A czemu niby nie :shock: :?:

(Shosho) #9

Heh, Vojt ma racje - Virtual Dub`em prubowalem zapisuje w formacie avi

(system) #10

A może chcecie się założyć, że da się zapisac jako mpg :?: :twisted:

Aczkolwiek w jednym macie rację... Tak idealnie tego zrobić się nie da w VD - jednakże plik wynikowy będzie miał rozszerzenie mpg.

(Kalihomepage) #11

Ten niewielki programik załatwi sprawę. Dodajesz pliki w odpowiedniej kolejności do listy i klikasz JOIN :wink:

(system) #12

Link u mnie nie działa...

I to zarówno pod Mozillą jak i IE - w ogóle nie mogę wejść na stronę Kalego.

(system) #13

Witam.

U mnie działa :smiley:

(Kam) #14

Ulead Video Studio 7, Pinnacle 9 :smiley: :slight_smile:

(Kalihomepage) #15

serwery T e P sy ( :mrgreen: ) mają to do siebie, że trasfery na nich pozostawiają duzo do życzenia, może dlatego link nie działał. Nie jest to moja wina, a poza tym mi działa... Sugeruję link wkleić do FlashGet, to na pewno ruszy. W końcu plik ten waży zaledwie 200kB. A na moją stronę nie miałeś wchodzić. Nikt zresztą na nią nie wejdzie :stuck_out_tongue: więc się nie męcz...

(Shosho) #16

Thx za odpowiedzi, posluzylem sie Easy Video Joiner`em, swietny programik i szybki, THX

(Pawel Uszynski87) #17

PowerDirector :lol:

(Cristabel) #18

czy mógłby mi ktoś powiedzieć, dlaczego "easy video joiner" nie działa?

Kiedyś działał, ale teraz jak coś scalę, to pisze, że operacja się powiodła, ale nic nie robi. Jako złączony wychodzi po prostu jeden z plików, które wstawiłem z nazwą ****joined.

Na innym kompie u siory jest tak samo.

(Damian) #19

Date widziałeś ??

(lazikar) #20

cristabel

Zamykam.

cristabel proponuje założyć jednak nowy temat. :smiley: