[pilne!] Sterowniki do Fujitsu-Siemens Amilo Li1718

Witam! Pilnie poszukuję sterowników karty WLAN do Fujitsu-Siemens Amilo Li1718 działających w systemie Windows 7 Ultimate 32-bit (x86) lub jakiś instrukcji do zainstalowania na tym systemie tych z Visty.

Masz tutaj: http://support.ts.fujitsu.com/com/suppo … loads.html

Te z pod visty są obsługiwane przez Windows 7

Te to znalazłem… Ale problem jest zupełnie inny.

Otóż z kartą na 99% nie ma żadnego problemu, a nawet jeśli, to zainstaluje sterowniki.

Cały problem tkwi w tym, że to… przycisk na obudowie, który ją uruchamia, nie ma sterowników. Dlatego też prosiłbym o sterowniki do niego i przy okazji najlepiej także do reszty z nich (są 4 - uruchamianie Wi-Fi, Internet, zmiana pracy wentylatora no i Power :D).

Zainstaluj te które masz na recovery DVD od Visty !!

One będą działały z Windows 7

Zainstaluje, jeśli mi podasz, gdzie mam to DVD :smiley:

A tak serio to na tej samej stronce ze sterownikami co mi dałeś też są - i działają.

Temat do zamknięcia!

No sterowniki na stronce odpowiadają sterownikom na recovery DVD. Gdyby producenci laptopów nie udostępniali sterowników na swoich stronach internetowych to by tyle kasy stracili wysyłając do każdej osoby która zgóbiła swój DVD, nową kopię że hohoho. A przy okazji taki producent (z tego co wiem) nie może oczekiwać od ciebie zapłaty ponieważ większość komputerów jest na gwarancji i w tedy jak wiemy nie płaci się :slight_smile: (na szczęście)

Hej, prosze o rade poniewaz chce przeinstalowac system na moim laptopie na win7. czy dajecie mi 100% pewnosc ze sterowniki z plyty pod viste beda mi dzialaly pod win7? bo pod xp nie dziala mi karta sieciowa :(. pliss o odpowiedz

do amilo 1718 jest płytka z dodatkami , są tam sterowniki do karty ATI do wifi LANCH MENAGER i do karty muzycznej.wszystko możesz pobrac ze stronki siemensa.ja mam na orginalnej płytce od tego modelu , wywaliłem viste wgrałem wind 7 potem sterowniki jak wyżej i biega . czasem sterowniki dają sie zainstalowac automatycznie ale jak z visty wkładałem xpeka to musiałem recznie pojedyńczo instalowac.pozdrawiam

Windows 7 powinien byc w stanie znalesc wszystkie potrzebne sterowniki automatycznie przez Windows Update

Wydzielono 2 posty tworząc nowy wątek: Sterowniki do Fujitsu-Siemens Arnilo Li1718